SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój na redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12804

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

82 kg

Wzrost

185 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~15% (wrzucę w niedzielę)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedząca, treningi 3x FBW w tygodniu. Cardio w postaci interwałów 3x w tygodniu po każdym treningu + rowerek stacjonarny 20-30 minut dwa razy w tygodniu. Aktywność poza siłownią dosyć niska, chociaż aktualnie zaczął się rok akademicki, więc pewnie t

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Jedynie siłownia.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Wcześniej jedynie liczenie kalorii. Aktualnie IF.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Idealny.

Stosowana lub planowana suplementacja

Johimbina.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Rozumiem, ze mam sie przygotowac na jakis skok wagi w gore po tym przejsciu z obecnych kalorii na wyzsze i ucieciu cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
niekoniecznie, ale to dopiero wyjdzie w praktyce.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Tak swoją drogą, bazując na zdjęciach - długa droga jeszcze do tych, powiedzmy, 10-12% fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie. jak dobrze to rozegrasz to kwestia kilku tygodni

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Każdy jest inny, więc ciężko tutaj określać. Na pewno będzie bardzo chudo i wraz z kolejnymi cyklami treningowymi zmienisz sylwetkę na estetyczną. Kwestia około 2 lat.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
domer
Każdy jest inny, więc ciężko tutaj określać. Na pewno będzie bardzo chudo i wraz z kolejnymi cyklami treningowymi zmienisz sylwetkę na estetyczną. Kwestia około 2 lat.


Na razie chodzilo mi jedynie o ten czas dociecia do widocznego brzucha (nigdy nie mialem odslonietych na nim miesni). Domyslam sie, ze od momentu konca redukcji czekac mnie bedzie kilka cykli masy przeplanych z mini-cutami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zgadza się. Kwestia też tego na ile rozbudowane masz mięśnie brzucha. Zobaczymy ile zajmie to czasu. Być może jest szansa na 2-3 miesiące.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
domer
Zgadza się. Kwestia też tego na ile rozbudowane masz mięśnie brzucha. Zobaczymy ile zajmie to czasu. Być może jest szansa na 2-3 miesiące.


No zobaczymy. Na razie jestem na etapie takim, ze jak je napne, to przez ten fat, ktory zalega na brzuchu, juz potrafie wymacac kazdy z nich. A jak swiatlo odpowiednio pada, to i jakis gorny zobacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Waga tutaj nie jest istotna, a proporcje sylwetki / obwody. Tak naprawdę nie dysponujesz dużą masą mięśniową, a więc obniżanie drastycznie kalorii nie jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. Delikatny deficyt + zwiększona aktywność zarówno planowana jak i spontaniczna powinna zdać egzamin. Niemniej nie decydowałbym się na długą redukcję, gdyż zostanie z Cb szkielet. Możesz sobie podzielić systemy energetyczne: aeroby również warto robić, nie tylko stricte interwały - oba systemy mają swoje plusy. Generalnie systemy energetyczne typu aeroby czy HIT najlepiej robić w dni wolne od treningu siłowego.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-10-10 13:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Jasne, zastosuje sie do wszystkich porad i za jakies 2 tygodnie zdam relacje z tego, jak moje obwody zmienily sie po powrocie na zero kaloryczne -100 kcal.

@dudee czyli mowisz, ze interwaly i cardio odpuscic po treningu silowym? I jesli jestem na IFie, to robic je po prostu w dni nietreningowe, w czasie okresu postu?


Zmieniony przez - Asdqwerty w dniu 2018-10-10 14:10:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja, a kupowanie ubrań

Następny temat

Dieta (na start) prośba o ocenę.

WHEY premium