SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarzut - Power clean

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kurde sfilmowałem się jak próbuję zarzutu i tragedia Sztanga za wysoko mi idzie, na barki spada z powyżej brody. Masakra, przez to wleciałem w ścianę prawie I jeszcze piszczele idą bardzo do przodu, jakbym chciał syzyfki robić, damn
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Poczekam, aż już przynajmniej trochę dobrze będzie to wyglądało. Poza tym ćwiczę na samoróbce sztandze w stodole Wstyd wrzucać taki filmik Poza tym teraz nawet ja widzę wszelkie mankamenty. Jak już uznam,że przypomina to trochę instruktaż to wrzucę
Ogólnie na niektórych filmikach ludzie różnie to robią, w jednych ciągną bardziej sztangę przy ciele jak przy podciąganiu sztangi wzdłuż tułowia a w innych od razu odbijają sztangę biodrami i ją tak wrzucają na barki i już dylemat jest




Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-08-10 22:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
raczej jak najbliżej ciała- myślę, ze świetnie się nauczysz tego podglądając ciężarowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...w zwolnionym tempie bo szczegoly sa arcywazne w tym sporcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Mam jeszcze pytanie odnośnie podrzutu, po zarzucie gdy mam sztangę na barkach, dłoń jest otwarta, sztanga styka się z końcami palców najczęściej. Przy podrzucie poprawiam to chwytając jakoś sztangę, czy tak jak zaobserwowałem na olimpiadzie chyba, dłoń pozostaje otwarta i kciuk obejmuje ją od góry i sztanga potem "sama" wskakuje w chwyt przy eksplozywnym wypchnięciu? I czy mam ją złapać w zamek czy w normalny już chwyt?

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-08-15 21:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
"chwytasz ją w ruchu" albo właściwie na samym końcu , sztangi bowiem nie wypychasz siłą nadgarstków, nawet niw rą lecz przede wszytstkim nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A jak zapobiec odginaniu się po tym jak sztanga ląduje mi na barkach? Czasem zarzucę i muszę zrobić krok w tył bu równowagę utrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
odbijasz z ud ciągniesz do góry ale nie "na siebie", delikatnie pod nią wchodzisz uginając troszkę nogi[jeśli ów zarzut jest na nogi "proste" a nie z siadem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN DIETA I SUPLE DO OCENY ! pomocy

Następny temat

Trening pod sw - doprecyzowanie

WHEY premium