SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy - warto zaczynać?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 18 lat i nie jestem w wybitnej formie(173cm i 77kg), trochę brzucha mam, niemniej spodobał mi się ostatnimi czasy sport jakim są zapasy i tu moje pytanie: czy warto spróbować swoich sił i czy już nie za późno?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
AdamV z tym pudzianem to jednak przesadziłeś ;)
Mimo że ostatnią walkę przegrał, i tak mam do niego szacunek - z pewnością nie osiągnąłeś i nie osiągniesz nawet 5% tego co on.

Wybacz, nie atakuję Cię, ani nie bronię pudziana, ale jednak grubo przesadziłeś :)

Wracając do tematu: chyba wszystko jest jasne. Zawsze warto trenować. Nawet mając 50 lat, ni jest za późno.

Pozdrawiam.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
tak za późno ,kładz sie już do trumny

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może teraz normalna odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma sensu, kup sobie chipsy, siedź przed telewizorem, ewentualnie idź sie na***ać z kolesiami i tak do usranej śmierci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
a czy warto mając 17 lat uczyć się języków obcych? Głupie pytanie, lepiej oglądać Pudziana w MMA i po każdym KSW bawić się w MMA

Sakuraba pokonał Royca w 90 minut.
Turbo Dymo Man walzył z Gracie 135 minut.
Sakuraba zawstydził TurboDymoMena.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Nie jest za późno ! , zacznij trenować dziś a kto wie może za 10 lat zobaczymy Cię na Olimpiadzie :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
jakie pytanie takie odpowiedzi!!!

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra także z ironii wnioskuje, że warto :P, jesli ktos jest z Olsztyna to miło jakby jeszcze polecił gdzie najlepiej zacząć. no i dobra wygłupiłem sie pytaniem po prostu nie wiedziałem czy nie za późno w wieku 18 lat wybaczcie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2213
Sukcesów nie osiągniesz ale to chyba wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce byc mistrzem olimpijskim, chce po prostu coś z sobą zrobić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Klub Sportowy „BUDOWLANI”
ul. Grunwaldzka 9

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to znaczy?

Następny temat

Ćwiczenia muay thai w domu

WHEY premium