SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy ,KB

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Witam chciałbym się zapisać na zapasy albo kickboxing tylko niewiem które wybrać wolałbym KB ale boje się że nie dam sobie rady bo wiecie jest troszke tłuszczu ;c z tego co wiem trener na KB troche wymaga więc niewiem czy dam rade . Co mi radzicie? Chce coś robić ponieważ zbliża się zima i nie chce jej spędzic na kompie :D

niżej dam swoje aktualne zdjęcia:

16l ,74 kg , 180 cm



https://www.sfd.pl/SFD/Images/2015/9/8/e2c5efeb875f4a32af5b9ca52b1b4946.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Jak boisz się o kondycję na KB to zapasy Cię zabiją;) Przejdź się i tam i tam, to 2 totalnie różne style, świetne w swojej specjalności. A tłuszczyk nie oznacza braku kondycji, kto wie, może nie złapiesz zadyszki na rozgrzewce;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
grupy początkujące startują od września więc każdy będzie bez formy.zapisz się na to lub na to i nie zastanawiaj się więcej.początki będą ciężkie jak ze wszystkim.grunt to systematyczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Dzięki Geng. Nie da rady pójść na to i na to ponieważ mam "znajomych" w obu klubach a nie chce pytać o to bo jak cos pójdzie nie tak to mnie wysmieją xD w sensie jak "wymiękne" :D Pamiętam jak mój kolega rok starszy poszedł na zapasy smalec w uj 98 rok jakies 184 cm i 100kg masy ;D i jakos dał rade i do tej pory jest w tym klubie i na zawodach zajmuje miejsce na podium :D Tylko nie wiem co wybrać :C Zapasy czy KB kondycja byle jaka ale nie najgorsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fabrykasily
...Chce coś robić ponieważ zbliża się zima i nie chce jej spędzic na kompie :D
Niech Ci rodzice kupią tablet
fabrykasily
Nie da rady pójść na to i na to ponieważ mam "znajomych" w obu klubach a nie chce pytać o to bo jak cos pójdzie nie tak to mnie wysmieją xD w sensie jak "wymiękne" :D
Nie ma jak kierować się w życiu opiniami niedojrzałych kolegów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
MMA czytaj ze zrozumieniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
to tak jakbyś zapytał czy lepiej trenować piłke nożną czy siatkówkę, skąd mamy wiedzieć co tobie się bardziej będzie podobać. to są diametralnie rózne style walki, wolisz uderzać/kopać czy walczyć bez uderzeń/sprowadzać do parteru itp. ?

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Przejdź się na taki trening i taki, sam zobaczysz gdzie Ci się bardziej podoba.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
no wolałbym coś dobrego do samoobrony... chyba wole uderzać i kopać ale niewiem co lepsze i bezpieczniejsze :D no i jak z treningami :D Słaba kondycja , troche tłuszczu ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi, problem z takim gosciem

Następny temat

K1 + boks

WHEY premium