SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapalenie miesnia posladka po iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 383
1.WIEK:38
2. WAGA:76
3. WZROST:174
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:103
-udo:55.5
-talia:88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:15 z przerwami
6. DIETA:
-białko:280
-węglowodany:320
-tłuszcz:110
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:3 lata temu Visntrol w tabsach. 9 lipca 2019 skaczony 16tyg cykl tesc enan odblok hvg, clomid. Wyniki badan dobre.
8. TRENING:3-4 x w tyg.
9. CEL CYKLU:przyrost :) (nie chce zpuchnac jak balon)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:9 lipca 2019 ostatnia iniekcja
11. POZIOM BF%:25
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tylje po slodyczach.
13. STAN ZDROWIA:B.d
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:ostatnie 2tyg cylku na tesciu zauwazylem owlosienie na wew. czesci predramienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie wiem ile moge wycisnac ale ostatnio serie robilem 4x12 80kg
-martwy ciąg:4x12 75 (problem z dyskiem)
-przysiad:seria 4x12 75kg
Cwicze crissfit wiec nie spraw.ile moge max.


Jestem na 2gim cyklu wale test C+E300 co 5 dni po pierwszym strzale bolalo jak zawsze bo bylo wkuwanie po drugim dostalem zapalenia miesnia na jednym a potem na drugim posladku w postaci spuchnietych posladkow i jak dotykam miesien to przypomina w dotyku pieroga idac od gory rowka pod katem 45* az do uda, siedziec sie nie da i podniesc kolan do góry pod klatke zeby sie ubrac. Wiem co zrobilem zle i otworzylem nowa flaszke, posladki nie puchna ale dalej jest ten pierog i najbardziej spiete miesnie sa w rowku. Powoli to wszystko schodzi ale jak walne znowu to wraca. Jak sie tego pozbyc bo mam dupe jak z Minecrafta :)

Ps.
Dodam jeszcze ze mialem goraczke 37.0* przez 3 noce pocilem sie i spalem na recznikach, bralem ibuprofen 500 i polipiryne, robilem oklady z lisci kapusty, jeszcze musze sobie zalatwic naproxen.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Mnie też zaczęły się robić stany zapalne. Tylko pytanie. Czy to winna igły- z 0,7x30 mm przeszedłem na 0,45x23 mm. Czy hcg rozdrobionego na soli fizjologicznej a nie wodzie bakteriostatycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
po nowych inj już nie ma tego problemu ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 383
Nie jest gorzej ale miesien nie wraca to wczesniejszej postaci i dalej boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 560
Z jakiej firmy walisz towar
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 383
Proton pharma polski towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
To zmien lab, widocznie sok chooyowo ugotowany, bilem z wielu znanych, dlugo dostepnych labow soki i nigdy czegos takiego nie mialem, jedynie po jakis nieznanych wynalazkach jakies infekcje sie wdawaly
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 383
Jak mam teraz mixa TestE+C 300 to co mam zrobic kupic dwa odzielnie i mieszac sam i walic dalej co 5 dni i zapalenie ma zejsc po jakims czasie?
Moge wejsc w test enan + deka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Mix enana z cypionatem zaprawdę zacne połączenie ,kucharz pewnie długo to wymyślał , walnij 2 strzały test E jak człowiek będzie git 250-500 week i dekę możesz dać jak to nie pierwszy cykl ,zapalenie ostatnie miałem po Malay Tiger gdzieś 2 lata temu i coś mi tam świta że ibuprofen,naproxen,diclofenak(jest jakiś mały bez recepty) pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
obojetne czy wezmiesz C czy E jeden chooy, nie masz zadnych profitow z tego ze bijesz dwa blizniacze estry na raz, kompletnie zadnych, bierzesz jeden wbijasz w takiej samej ilosci co tego mixa i tyle, przy czym rozgladnal bym sie za jakims sprawdzonym labem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 383
W 1wszym cyklu mialem Malay tiger i bylo git, dzieki zrobie nowe zakupy i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zmiana firmy po co się meczyc i ryzykować cięciem dupy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała porada, czy wogole warto?

Następny temat

Po dluzszej przerwie

WHEY premium