SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamknięcie działu odchudzanie - INFO

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
chodzi mi o okienko w którym piszemy posta(nie o to pod postami tylko na osobnej stronie). Są tam możlwości wybrania kolorów i wielkości czcionki, wstawienia emotikon itp. Wg mnie przydała by się bardzo opcja tworzenia tabelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
I przede wszystkim edytowania swoich postów, nie tylko ostatniego i usuwania też...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
wątpię, żeby to przeszło na takim publicznym forum. Ewentualnie można by zrobić tak, że właściciel dziennika ma prawa moderatora własnego dziennika. To jest do zaimplementowania spokojnie ale by wymagało jakiegoś tam nakładu pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
i moze jeszcze mozliwosc kasacji tematów , zmiany ich nazwy i ogolnie najlepiej dla kazdego moda w tym dziale? (to do kolegi daget7 )

w sprawie tabelki - fajna sprawa i przydatna w niektórych przypadkach
a reszta - nie przesadzajmy, moderator zawsze moze pomoc cos edytowac , usunac i do niego należy się zwrócić z prośbą o pomoc jak trzeba coś takiego zrobić. Użytkownik takich opcji mieć nie będzie. Za dużo krętactwa by się porobiło na forum i nie tylko

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-12-07 12:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
daget-jak sobie to wyobrażasz?
np.palniesz babola,ktoś ci merytorycznie zwróci uwagę
a ty swój post edytujesz i jesteś kozak.
słaby pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Ja bardziej myślałem o usunięciu czy edytowaniu gdy zdubluje się post, albo za szybko wyślę, czasami mi się zdarza będą w trakcie pisania szybkiej odpowiedzi, nie miałem namyśli krętactwa. Niemal na każdym forum są opcje edycji i usuwania własnych postów, no i tego mi tu brakowało bo nie raz prosiłem się o zmianę nazwy tematu i takowa nie nastąpiła (stary dziennik) no ale skoro moderatorzy będą służyć pomocą to ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Można by dodać przycisk "zgłoś do usunięcia", tak jak jest "zgłoś naruszenie" w każdym poście. Nie usuwalo by to automatycznie ale dopiero po akceptacji przez moda. Wtedy i mod i user miałby mniej roboty niż przy aktualnym rozwiązaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
zgłoś naruszenie tez mozna kliknac i wtedy to dociera do mnie i kasuje od razu wskazany post - zaden problem,
osobiscie jestem i będę przeciwny opcji edycji czy kasacji wczesniejszych postów przez usera, jeden moze i by korzystał z tego w celach faktycznej edycji bledów, edytowania wypisek czy innych przydatnych kwestii, a inny by robił kretactwa w postach, prowokowanie kłotni , jakies afery , kretactwa, itd - niepotrzebne mi to na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dobra, nowa forma działu nie wygląda jak dla mnie źle.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w gruncie rzeczy wygląda znacznie lepiej dla wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia + pare pytań.

Następny temat

Czekoladka co sądzicie ?

WHEY premium