SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamknięcie działu odchudzanie - INFO

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Wiem że moje pytanie nie pasuje do tematu, ale tak samo jest z każdym innym więc tutaj spróbuję. Na jak długo zbanowaliście kdelooka i ruskiego? Jeśli złamali regulamin to rozumiem ostrzeżenie czy krótkoterminowy ban, ale chyba nie chcecie blokować ich wiecznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kdelok wiecznie chyba, RC 3 miesiące bodajże choć nie jestem pewien, który rok mi się nacisnął. %)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Nie wiem co zrobili po posty były usuwane, jednak nie sądzę że aż tak bardzo przesadzili...
Dajcie im ostrzeżenia, coś w rodzaju żółtej kartki, święta się zbliżają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
mam wiadomosc od ruskiego tylko nie chce bAna ze wklejam wiec edytowałem i sie upewnie ze moge wkleic?

zadnych oszczerst nic, po prostu on sam nie rozumie... to jak, wkleić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
to nie temat od banów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jak zawsze bany są za łamanie regulaminu i działanie na szkodę sfd - oba zdarzenia miały miejsce zatem po analizie postaci poleciał ban- tyle w temacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia + pare pytań.

Następny temat

Czekoladka co sądzicie ?

WHEY premium