SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zameczenie miesni

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4466
Oprocz tego zabieram sie za brzuch ktory chce cwiczyc 3 razy w tygodniu. Do tej pory cwiczylem pn:klata + ticeps sr barki i piatek bik i plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Czyli, w zasadzie powiedziałeś już chyba wszystko :) A raczej to z Ciebie wydusiłem. Jakieś tam pojęcie masz i coś tam ćwiczysz. Myślę, że teraz Mawashi pomoże Ci coś ułożyć plan jak go ładnie poprosz, ja z miłą chęcią pomógłbym Ci, ale nie jestem specjalistom w tej dziedzinie i sam korzystam z planu Mawashiego.

A właśnie... może Cie ten plan zainteresuje?

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_sredniozaawansowanych-t407011.html

lub modyfikowany pod moje potrzeby:

https://www.sfd.pl/Split,_HST,_FBW_na_mase_czy_coś_innego_-t451245-s5.html#post4 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4466
Merci za pomoc ale licze ze ty tez mnie wspomozesz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Napisałeś, że zacząłeś FBW w domowych warunkach. Czego więc potrzebujesz?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4466
A co myslicie o trenowaniu kazdej partii przez miesiac? Jak juz to z jaka intensywnoscia i ile razy w tygoodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Co masz na myśli przez miesiąc? Miesiąc to masz ok 4 tygodnie, właśnie od 4 do 6 tygodni powinien trwać cykl, potem tydzień, góra dwa tygodnie przerwy i nowy plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4466
no chodzi mi o to ze np cwiczyc klatke +triceps przykladowo 3 razy w tygodniu przez okres tych 4 tygodni potem ewentulanie tydzien przerwy i znow 4 tygodnie z tym ze np plecy+biceps. co o tym myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Dlaczego nie skorzystasz z gotowych i efektywnych rozwiązań?
Szczerze nie wiem, czy to dobry pomysł, wydaje mi się, że to strata czasu. Dlaczego tak kombinujesz?

Możesz eksperymentować, jak będziesz już doświadczony, teraz najlepsze efekty uzyskasz najprostszymi metodami.

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-01-16 16:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4466
Dlaczego kombinuje? Otoz dlatego ze nie wiem co mam poradzic na stagnacje... Robilem duzo powtorzen.. nic. Wzialem sie za duze ciezary... niewiele to dalo... Po prostu szukam planu ktory pomoglby mi efektywnie zdobywac mase... Sorki ze tak wypytuje ale naprawd nie wiem juz co mam zrobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4466
A co masz na mysli mowiac najprostsze metody? Czy mam cwiczyc partię raz w tygodniu tak jak sie ogolnie przyjelo na mase?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem za chudy.

Następny temat

Poprawienie szybkości i startu przy sprintach

WHEY premium