SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasu - jak to z nimi jest ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Balerony? Nie no rzeczywiscie lepiej wygladaja giry jak zapalki.
Poza tym myslisz, ze taka mase nog (jaka masz na mysli) osiagniesz po miesiacu/roku treningow? A do tego na sucho?

Poza tym cwiczenie nog ma wiele zalet-takich jak np.to, ze powoduje ono wieksze wydzielanie hormonu wzrostu, ogolny wzrost estetyki itp

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
chciałem jeszcze zapytać, czy szrugsy robić lepiej z plecami, czy raczej z barkami, bo jak trenuje barki to pracują też kaptury przy wyciskaniu na kark i podciąganiu sztangi wzdłuz tułowia. CHodzmi mi o to, żeby nie prztrenować czworobocznych. Plecy robie w środe, a barki w piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
sam sobie odpowiedziales :>

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Wracajac do nog. Powinienes je robic co najmniej raz w tygodniu! Bo za pare lat nogi beda juz zmeczone i nie beda w stanie utrzymywac ciezkiego tulowia. Zaczna sie problemy z chodzeniem. Pomysl o tym.

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja mam zakwasy po każdym treningu

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
gambit: czyli robis szrugsy razem z plecami tak, ale na koncu treningu czy na początku, mój trening jest kilka postów wyzej.

A nóg nie mam znowu takich chódych, dużo gram w piłe i jeżdze na rowerze,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
z barkami robie jako ostatnie cwiczenie :>
ale nie zrobisz silnych nog grajac w pilke i jezdzac na rowerze

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zakwasy mam po klacie+triceps i po nogach

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
dzieki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
teraz miałem troche zmian i zaległości w treingu i jeśli robiłem w poniedziałek szrugsy z plecami to dzisiaj z barkami też moge czy odczekać 1 tydzień ??

Od teraz bede robił szrugsy z barkami zawsze, a pleców je wyrzuce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobry trening na Plecy?

Następny temat

Kilka pytań, troszkę innych.. Bardzo proszę o odpowiedzi.

WHEY premium