SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zajęcia z kulturystyki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Witam ,

Mam 13 lat , od jakiegoś czasu ćwicze w domowych warunkach , mięśnie rosną , ale to już satje się troche monotonne i zaczynam ćwiczyć w kratkę . Chętnie zapisałbym się na jakieś kółko kulturystyczne , zajęcia , pojechał na obóz kulturystyczny , cokolwiek .

I teraz do was pytanie :

Znacie jakieś fajne zajęcia lub wyjazdy , które mają na celu wyćwiczenie rekrutów ?

Jak coś to poprosze o zajęcia odbywające się w Warszawie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
xd
liczy sie motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
hmm , ja bym chciał się zpisać na zajęcia , gdzie ktoś mi powie co najlepiej ćwiczyć , ja to zrobie i potem znowu trener mnie nakieruje . Pozatym bym sie zapisał z kumplem , samemu nudno mi się ćwiczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
może się po prostu na siłkę zapisz ?

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
13 lat to za szybko na siłke Jak masz czas, ochote itd to zapisz sie na jakieś zajęcia ze sportów walki A trening w domowych warunkach możesz urozmaicić. Poszukaj czegoś w dziale "Trening w domowych warunkach"

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
no nie wiem ... na siłke nie chcą wpuszczać młodych , a jak wpuszczą to przecież w moim wieku nie powinienem ćwiczyć na jakieś tam sposoby że układu kostnego nie zrąbać sobie . Dlatego wole ćwiczyć pod okiem profesjonalistów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
nie doczytałem, że 13

w takim razie sporty walki to będzie dobre rozwiązanie

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do oceny

Następny temat

2 miechy...nowy trening

WHEY premium