SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam i wiem ,że mi się uda :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
agak tak obciążenia staram się dawać większe w miarę możliwości . drążek będę przyciągała w takim układzie tylko do klatki - a mogę zapytać dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ściąganie do karku jest mniej naturalne i bardziej kontuzjogenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
do końca tygodnia najprawdopodobniej jestem bez neta więc wpisów nie będzie ale miskę trzymam i treningi też są jak powrócę do żywych będę na bieżąco pisała a co i jak

Zmieniony przez - bazylinka w dniu 2012-03-07 09:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Witam net już powrócił więc i ja niestety przeziębiona leżę w łóżku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Kuruj się kochana! Dużo zdrówka i wracaj do nas szybciutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Kuruj się i wracaj do zdrowia!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Dzięki , ale chyba na dłużej zagoszczę w łóżku niestety. Przeziębiłam się na maksa, mega gorączka już mnie trzyma 3 dzień do tego zawalone gardło i zatoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Czuję się coraz lepiej myślę że od poniedziałku wracam na treningi i do normalnego jedzenia bo to co było teraz to nawet nie chce mi się pisać !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Witam samopoczucie dziś już super, zdrówko też już znacznie lepiej :) tylko waga wróciła do 70.6 kg no ale nie ma co się dziwić nie ćwiczyłam jadłam co popadło od dziś się poprawiam i na treningi wracam i wrzucam miskę a relację z treningu później

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Widzę, że ktoś też miał małą wtopę czyli "jadłam co popadło" i widzę, że u Ciebie też lepsze samopoczucie i zapał do pracy

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD- DZIEWCZYNA- pomóżcie:)

Następny temat

Dziennik Olki ;)

WHEY premium