SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zachamowanie wzrostu ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
Witam!
Wykonuję trening dla początkujących z tym że zamiast podciągania na drążku wiosłuję hantlami. Używam hantli 2x4kg (póki co) oraz jednego takiego ciężaru 8kg podczas podciągania ciężaru wzdłuż€z tułowia. Mam 15lat 186cm wzrostu oraz ważę 60kg . Odkąd zacząłem wykonywanie ćwiczeń rodzice straszą mnie że mogą one zahamować mój wzrost . Czy jest to prawdą ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1823
Nie to nie jest prawda. Trenując wydzielasz wiecej testosteronu który spowalnia troszke twój rozwój wzrostu ale przy takich cieżarkach to nie masz co sie martwc....

Jak bedziesz robil przysiady ze sztanga na plcecach lub jakies inne cwiczenia ktore sa z duzymi ciezarami bedą napewno chamować wzrost ale jak narazie nie masz sie czym przejmowac i smialo trenuj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
OK wielkie dzięki za szybką odpowiedź :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z drążkiem

Następny temat

Trening siłowy - proszę o opinie

WHEY premium