SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za niedługo 17 lat, a do debiutów rok...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
ehh no coż ja moge powiedzieć idz zobaczysz że nie jest tak łatwo jak tobie sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 524 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
W cale nie mysle ze jest łatwo. wiem ze jak sie nie jest gotowym w 100%, to nie ma po co jechac, i całe przygotowania na marne, tyle wiem. po to własnie załozyłęm temat

Dopóki walczysz, jesteś ZWYCIĘZCĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
byles kiedys na takiej imprezie na żywo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 524 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
na zywo nie byłem, ale sledziłem wystepy zawodników na YouTube i zdjecia itd. ale kumpel mi opowiadał troche o tym.

Dopóki walczysz, jesteś ZWYCIĘZCĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Jedz na Śląska! zobaczysz jak to wyglada Na Twoim temacie o mnie mowa!


Zmieniony przez - OnlyAnimal w dniu 2009-04-21 17:20:42

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6429
Jak masz jeszcze rok, to pomasuj 8-9 miechów, a reszte przeznacz na ładną wycinkę.

masz soga na zachete, i oby sie spełniły twoje ozcekiwania.

nie chcę soga, kilknij na pajacyka: http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
tak o tobie nie da sie ukryc ze narobiles duzo krzyku i halasu a lipa z tego wyszla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
to ze nie wystartowałem, nie znaczy, ze nic z tego nie miałem ;) nie twoj dział zaix86

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
wypowiedz nie byla zwiazana jakos konkretnie z toba po prostu ostrzeglem autora postu zeby nie wymadrzal sie i klocil ze wszytskimi podajac twoja osobe za przyklad nie wnikam czy miales czy nie ale temat szybciutko zamkniety zostal jak sie oazalo ze nc nie wyszlo z przechwalania sie i trzeba by bylo wycluchac troche...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10748
Jak na 17 lat wyglądasz bardzo dobrze, ale daj sobie jeszcze ze 2-3 lata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koleś 17 lat do oceny.

Następny temat

"_KNIFE_ # POWER // zdjęcia + FILMY z imprezy STRONG S.6

WHEY premium