SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za duża klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3503
no ot rzeczywiście masz problem - z tym ze żle chyba napssiales , ni za duza roznica tylko za mala hihihihihihiih
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Tak sie składa że mam podobny problem.. też jestem atletycznie zbudowany chociaż nic nie ćwicze.. no po za tym że gram w klubie piłkarskim ludzie mi ciągle mówią że na pewno biore jakieś tabletki typu białko itp.. ale to nie jest prawda kiedy wychodze z kolegami na imprezy troche wyróżniam się własnie klatką piersiową.. i to jest mój kąpleks.. gdyż wydaje mi sie że kobiety wolą bardziej bardzo chudych menżczyzn. niż własnie tak zbudowanych jak ja..

Daro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
Patrz na daty ;)

Kompleks ? coz kazda kobieta ma inny gust.
Watpie abys mial tak rozbudowana klatke piersiowa bez cwiczen. Moze chodzi o zebra ktore sa wysniete w twoim przypadku.
Jesli mozesz podeslij zdjecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4035
hehehe nie myslałem że ktoś może narzekać że ma za dużą klatke do brzucha heheh nawet nie mogę powstrzymać się od śmiechu sorry ale jeśli Ci to przeszkadza to jedz dużo żeby w pasie przytyć to nie będzie się to rzucało w oczy heheheh ale jak wtedy będziesz miał odstający brzuch to wątpie że to polepszy Twoją sytuacje więc nie przejmuj się tym za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase 3-dniowy

Następny temat

sprawdzcie czy ok;]

WHEY premium