SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z tłuściocha w zabójcę...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i stało się. Idę dzisiaj po mieście a za mną 5 pseudo-kibiców wyzywa mnie od h.. a moją dziewczynę od ku... Chciałem się lać ( a raczej paść w boju) , ale dziewczyna trzymała mnie kurczowo za ramię szepcząc nie...nie...
No więc położyłem uszy po sobie i poszedłem.
Straszny wstyd. Tym bardziej, że słyszeli to wszyscy sąsiedzi. Po prostu nie mogę tego spokojnie przełknąć. Wiem, że za tydzień w niedzielę znowu przyjadą i chcę im uzmysłowić, że moja dziewczyna jeszcze nie pracuje, bo ma 16 lat.
Jaki trening polecacie, jakie ćwiczenia, ile powtórzeń. Czy lepiej worek, pompki i medytacja...
Lepiej wymyślcie coś dorego, bo mogę na długo pójść do szpitala i kto będzie się opiekował serwisem?

MaTEO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha... mam za sobą 1,5 roku ju-jitsu, ale to było 5 lat temu...

MaTEO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Palka teleskopowa i filipinskie sztuki walki.

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Kilku kolegow, najlepiej z naszego forum(ew. czarny pas). Sam na pieciu to ciezka sprawa,chyba,ze to leszcze. Generalnie jak chcesz sam to baseball. Szczegolnie skuteczne sa te z cementem wylanym w srodku.
Ja jednak polecam szklanke wody albo zimny prysznic. Niedosc,ze Cie moga uszkodzic to jeszcze mozesz pojsc siedziec.
Szczerze odmawiam rozwiazan silowych.
Pozdrawiam i zycze mocnych nerwow.
Maciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Jest taka technika, ktora moze Ci pomoc w walce z 5cioma. Nazywa sie Kalasznikow

PHCthulhu

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ale pogadaliście. Mateo wysłuchaj mojej opinii - ciesz się życiem walcz z próchnicą.
******l ten przypadek który Ci się przydażył. Nic się nie stało - dozałeś strat moralnych a oni tylko czekali żeby Cię dorodnie z kosą ożenić a co najmniej skopać jak psa.
Co innego co do sprawy walki. Wracaj na jj lub wybierz co innego ale tylko po to żeby Ci ktoś kiedy skalpa nie ściągnął.
Walka dla honoru ? Co to ****a jest honor, zwłaszcza dzisiaj ?

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Popieram fightera nie ma co tracic zdrowia dla honoru, lepiej sobie raz odpuscic niz potem cale zycie zalowac.

A po 2 to kibice wezmiesz 5 kolegow z palkami zlejexcie ich to oni przyjada za tydzien w 100 i co wtedy?

Lepiej to odchoruj i odpusc sobie

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może macie rację... ale to straszny wstyd dać się zwyzywać i nawet nie zareagować.
Dawno mi się coś takiego nie przydarzyło.
Chyba wrócę do jj. W piątek qmpel zapraszał mnie na swój trening kyokushin (tak to się pisze? :) i chyba dzisiaj skorzystam...
Wstyd i hańba...

MaTEO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstyd i chanba to jest to co oni zrobili!W kilku na 1 kolesia i panienke?To nie sa nawet kibole tylko jakies kaperszczaki...


nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem jak się czujesz bo też miałem podobną akcję. Teraz z perspektywy czasu uważam, że dobrze, że odpuściłem. Po pierwsze nie wiesz kim jest ten drugi człowiek i do czego jest zdolny. Po drugie Twój kłopot zniknął bezpośrednio po tym jak się pojawił. Jak byś podjął walkę to: albo leczysz rany, albo jesteś górą i chodzisz w stresie z oczami wokoło głowy. A tak jesteś cool tylko parę dni coś Cię w środku pogryzie. Głowa do góry, czasami dumę warto schowac w buty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dałbym sobie na Twoim miejscu spokój.Wiem,że coś takiego musi boleć,ale lepiej chyba nie mieć kosy w żebrach(a najgorszym wypadku w nodze)Takich s****ieli trzeba olać niestety...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto jest z bydgoszczy?

Następny temat

TAE-KWON-DO

WHEY premium