SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z ostatniej chwili: Fedor Emelianenko vs. Brett Rogers

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Na miejscu Dany spalilbym sie ze wstydu za to co mowil przed walka:) ale on sie tym nie bedzie przejmowal, yebnie sztuczny usmieszek i powie ze Fedor nie ma stojki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
****A JA *******E CO ZA WALKA !! Rogers i tak spisywał się nieźle! Myślę że z Rogersa też kiedyś będą ludzie w sensie niezłego fightera na dobrym poziomie.. wystarczy tylko ciężka praca i motywacja ! Natomiast Fedor - brak słów.. Juhuuuuuuuuu ale mi się ***ać chce tutaj z połowy forum co napieprza na niego że się wypalił, skończył itp. itd. FEDORRRRR się nigdy nie skończy !! TERMINATOR! Jestem tak szczęśliwy że az powiem jeszcze co myślę o gadkach typu "Lesnar to mistrz pokona Fedora.." Mylicie się. A Łysy Danka lepiej niech się stara o Emalienenke bo to jest śmiech na sali żeby najlepsza organizacja na świecie - UFC - nie posiadała w swoich szeregach takiego zawodnika jak Fedor! Dana White pomyśl choć przez chwilę!!!
Sory za taki wybuch ale się ciesze jak nigdy :D hahahah pozdro !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedor*

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2009-11-08 10:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
haaaaaaaaaaaa. Wiedziałem że tak bedzie. Fedor wspaniały timing. Jak zawsze błyskotliwy i zaskakujący. nowy rekord 31:1. Brawa dla tych co mówili żę wygra wdrugiej przez KO a joby dla tych co w niego niewierzyli. Mohamed ALI, Rocky Marciano. Fedor Emelianenko )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Jeden strzał i po walce! Greatest FEDOR!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Ale mi serce walilo jak walke ogladalem, przy zadnej walce mi tak nie wali, jednak kocham ta ****e Fedora dalej, ale dalej jestem na niego sfochowany :D.
A co do Bretta no to sorry ale dla mnie jest b.dobrym zawodnikiem. Nawet na Sherdogu pisza, ze najciezszy przeciwnik Fedora z ostatnich kilku walk, swietnie sie zaprezentowal w parterze, nie ma nic wspolnego z bjj itd. a chlopek uniknal 2x submision Fedora. Po za tym rozwalil Fedorowi nosa, wrabal kilka serii i ogolnie Fedor go poczul. Po za tym tez tam mial swoje akcje z ground and pounch dosc dobre I warto przypomniec, ze dal dobra walke.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Aaa i btw CZY czasem przy tym ciosem ktory zerwal Brett od Fedora, nie bylo rowniez ciosu ala "Lesnar Counture"? Bo mis ie wydaje, ze bylo i lekko Fedora oszolomilo, przez co spowolniony rzucil sie na lezacego Robersa.
I jeszcze jedno, dla mnie Lesnar jest kmieciem, ktory jeszcze raz powtorze stlamsil przewaga silowa slabego Mirra i Herringa, nie tlamsil juz tak duuzo lzejszego countura i jest dla mnie gorszy niz Rogers, ma rekord 3:1 i ogolnie bez podniety. Postawilbym wszystkie pieniadze na Bretta w walce z Lesnarem, nie dal by sie przewrocic.


bez obrażania proszę. - w0jt

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2009-11-08 11:03:07

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Mam podobne wrażenie, Roggers naprawde pokazał klase , jak na zawodnika , który nie ma zbyt duzego doswiadczenia w mma dał dobra walke i pare razy dał poczuc fedorowi swą siłe. Za jakiś czas bedzie naprawde dobrym fighteremw HW. Co do fedora , jak zawsze klasa sama w sobie , nadal ta sama dynamika ;)
Brawo FEdor!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znany następny przeciwnik w mma Fedora!

Następny temat

MMA w Puncher Wrocław

WHEY premium