SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z ostatniej chwili: Fedor Emelianenko vs. Brett Rogers

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
A co Rogers z żoną wejdzie do klatki ?
A propos tego że Fedor w rewanżu będzie miał ciężej




Zmieniony przez - Odies w dniu 2009-11-08 05:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
po prostu Rogers nadal sie bedzie rozwijal, bedzie coraz silniejszy i tyle :P

widac bylo, ze tu Grimm walczyl duzo bardziej zachowawczo, mysle, ze nastepnym razem pojdzie bardziej do przodu ...

silowo wyraznie dominowal nad Fiedia ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Bucccek w rewanzu moze i mialby ciezej co nie zmienia faktu ,ze nadal jest o 100000 razy lepszym zawodnikiem niz Brett. Znowu by cos wymyslil jakas taktyka, pomysl, umiejetnosci i po walce. Teraz troche humoru kiedys widzialem na sfd taki tekst '' nigdzie nie znajdziecie potwora ,ktory jest w stanie pokonac FEDORA '' !! i tego sie trzeba trzymac. p;s fightdorie masz racje w strikeforce nie ma dla niego wyzwan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
hehe "nastepnym razem pojdzie bardziej do przodu ... " no to i walka skończy się szybciej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
W pierwszej rundzie było ciężko przez moment jak Świniak przycisnął Fiodora do siatki, jeszcze Ci komentatorzy zaczęli sapać że nie może oddychać przez ten nos to się trochę zaniepokoiłem ale jak Fiodor przyspieszył to już wiedziałem, że jest ok jak zawsze :D a ten strzał na koniec to było coś pięknego, szkoda ze sędzie przerwał, mógł pozwolić żeby ten idiota dostał jeszcze kilka strzałów, wtedy by nie był taki wyszczkany po walce... ale jest dobry trzeba mu to przyznać, jeszcze da radę z innymi na pewno, ale z Fedorem wątpie.. Wszyscy mówią, że Fedor walczy z byle kim a z kim on nie walczył? Wykonczył prawie wszystkich, jedynie chłopcy z UFC zostali, czyli Lesnar, Mir, Santos i Overeem ze Strikeforce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rogers zdecydowanie nie był faworytem. Gdyby nie ta wygrana z AA to raczej byłby gdzieś daleko poza pierwszą dziesiątką hw, on tak naprawde z nikim dobrym do tej pory nie walczył.

Co by nie mówić to Rogers i tak nieźle sobie radził. Można było się spodziewać ze jak walka zejdzie do parteru to Fedor od razu go złapie, a jednak Rogers radził sobie. Co by to dużo nie pisac o Fedorze to wiadomo klasa sama w sobie. Teraz czekać tylko na Alistaira, który unika walki w Ameryce jak ognia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
A gdzie ten fantastyczny boks Rogersa ?
Ze dwa ciosy w stójce wyprowadził, więcej wyszło w dosiadzie, kiedy Fidia próbował kimury. Sory, ja Breta widzię poza pierwszą dziesiątką HW. Martwiłem się tylko jak FE wypadnie w klatce i widać było, że "cage control" nie trenował, musi się nauczyć walczyć przyparty do siatki i samemu z tego korzysatać. Rogers nie był taki tragiczny w parterze jak się spodziewałem, ale dosiad tyłem był groteskowy. Jakby wiedział jaki ma pas w BJJ to mógłby nogi Fedora zaatakować ;)
Kto teraz ? Aliser czy Fabrycy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
No nie wiem kogo Ty widzisz w tej pierwszej 10 HW skoro Rogersa tam nie ma.. :D, mówię Ci że to jest dobry zawodnik co było dzisiaj widać, myślisz ze np. Mir z UFC dałby radę z nim ? Ja nie sądze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Mir z Rogersem ? W takiej kondycji jak w pierwszej walce z Lesnarem to Breta by z ringu ścierką zbierali. Obecnie ? Nie mam pojęcia, walka z Kongo wszystko wyjaśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz raczej Mir jest w lepszej kondycji niż w pierwszej walce z Lesnarem. Przynajmniej mówili, ze zrobił życiowa formę do tej drugiej walki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znany następny przeciwnik w mma Fedora!

Następny temat

MMA w Puncher Wrocław

WHEY premium