SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z ostatniej chwili: Fedor Emelianenko vs. Brett Rogers

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
mr kultura masz racje a pan MMA niech śledzi losy Alistara. Może nie podam Ci nazwisk z UFC bo tam Overeem nie walczy (logiczne) ale walczy w K1 i takie nazwiska jak legenda Peter Aerts dostał niezłe lanie i powiedział że uderzał tak mocno i tak szybko jak potrafi a na Alistarze nie robiło to żadnego wrżenia. i potem Badr Hari dwa razy na deskach i koniec. Teraz w Dream pokonał na zasadach MMA Jamesa Tomsona byłego Pridowca zaden zawodnik i dlatego walka trwała pare sekund. Overeem to rosnąca potęga może i na chemii ale bedą z nim problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
szit prawda :)
ja się Lesnar'em broń boże nie podniecam, ale doceniam klase niesamowitego talentu sportowego i predyspozycji do walki. Nie musi miec wielu walk, gdyż chwyta to szybciej niż mnóstwo utytułowanych rywali. Ma drętwą stójkę, nikt nie wie czy umie walczyć z pleców, ale jest bardzo silny, szybki i dynamiczny. Przede wszystkim zaś, potrafi z tego korzystać. Jego taktyka jest prosta jak je...nie. Przeciwnika na glebę i prać aż sędzia go podda.
Overeem'em natomiast ja bym sie nie podniecał... Dla mnie wybitny to jest Lesnar jako zapaśnik albo Fedor jako zawodnik MMA.
Overeem jest taki wybitny, że głowa boli... Co on wygrał poważnego? Wygrał z Badrem Hari i na tym koniec. Koksu sie nałykał, ze by dwóch Lesnar'ów obdzielic i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"tam był własnie lucky supleks gdzie normalny człowiek by od tego zginął a Fedor przezył i iwygrał walkę. "

"ale popatrzcie jak on to przetrwał, niczym maszyna, która nie czuje bólu to było po prostu epickie bo mimo tego nosa zaczął atakować aż mi się łezka oku zakręciła jak oglądalem powtórke "

"Juhuuuuuuuuu ale mi się ***ać chce tutaj z połowy forum co napieprza na niego że się wypalił, skończył itp. itd. FEDORRRRR się nigdy nie skończy !! TERMINATOR!"

"Na moje jedyna osoba, ktora ma szanse z Fedorem to skoksowany Overeem, ktory Lesnara to by zniszczyl jak psa swoim wybitnym parterem, wielka sila i niesamowita stojka, "

Epicki jest ten temat

Ja proponuje odrazu odmawiać litanię do obrazka Fedora albo przypisać mu jakieś uzdrowienia w miejscach gdzie się pojawiał

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-11-08 22:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
mr_kultura i myślałem że aż tak tendencyjnie do tematu nie podchodzisz... ale skoro tak to zastanów sie z kim przegrał, a raczej nie tyle z kim a ile razy. Nie w tym rzecz, że to ujma przegrac z Shogunem, Kharitonovem, Nogiem małym, Verdumem, Aroną, bo to jedni z najlepszych. Rzecz w tym że UFC jest dla najlepszych, a on z tymi najlepszymi omłot zebrał a lał drugoplanowe postaci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
chorazy.
Overeem koksu się nałykał to czemu wytzrymuje i tłucze takich mistrzów kondycji jak Bonjarsky, Aerts czy Hari. On jest z nich najcieższy a szybkością dorównuje. Oglądaj bo obcenie odbywają się kwalifikacje do mistzrost K1 Overeem jedzie po wszystkich i włąsnie ostatnio obił legende K1 Aertsa Petera. Zobacz jak Overeem reaguje na sierpy lub proste od takich kozaków ale nic nie zobaczysz bo tam nie ma wogóle reakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Tylko, że to k1 a nie mma... Nie mówię, że on jest zły, ale nie wiem czy cały czas nie będzie miał problemów z kondycją pod koniec walk. Bo często wysiadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
nie no greg zgadzam się ale myslisz że Rogers albo Lesnar bedą mieli dużo lepszą kondycję. Przy tej masie Overeem dość lekko się rusza. A co do twoego komentarza dotyczącego traktowania FE jako Boga:) No troche przesadziłęś ja go bardzo lubie za skromność, za spokój za styl i nadal cięzko go pokonać. Przy każdych jego kolejnych walkach wiele osób mówi to koneić Fedora ten koles go rozwali ... :) i to jest właśnie najpiękniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
To że się Overeem nałykał koksu nie oznacza że nie będzie miał kondycji. Patrz lekkoatleci na przykład. Odpowiedni trening i kondycja będzie. Skoksował się potężenie i tylko naiwny tego nie dostrzeże.
Aerts jest cieniem siebie sprzed lat, więc glorii ot Overeem'owi nie przynosi, prędzej z Hari'm czy Bonjaskym. Tyle że Bonjasky z nim wcześniej wygrał. Poza tym to K-1 a my mówimy o Overeem'ie w kontekście MMA.
Ogólnie Overeem to mutant który nic poważnego nie wygrał, a jak wygrał to bardzo proszę o przykłady.
Overeem vs Lesnar? Ciekawy pojedynek mógłby z tego być, ale póki co Overeem go nie dostanie, bo na niego nie zapracował ani nie urodził się w USA i nie jest tam gwiazdą.

Zmieniony przez - chorazy w dniu 2009-11-08 22:56:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
Overeem to mutant a co Ty byś chciał by w MMA modele występowali??? Następnie czy Overeem coś powąznego wygrał a czy walka overeem vs lesnar to poważna wygrana??? Przyszła do UFC kolejna ciezka swinia o dużej sile a tu już że to niebezpieczny przeciwn ik dla Fedora. Jeżeli dojdzie do tej walki to bedzie krótsza niż z Rogersem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
"Aha Kwic co Ty możesz wiedziec co czuł Fujita bijąc FE :) Kązdy zwłaszca tak doświadczony zawodnik jak Kazuki widziąc chwiejącgo się po uderzeniu leci go wykończyć no ale nie nam o tym dyskutować."
< piszę co zaobserwowałem ;) Fujita zgłupiał jak zobaczył, że Fedor nie umie ustać na nogach. I jakoś nie wiedziałem, żeby właśnie specjalnie leciał go wykończyć ;)
Fedor zachował się super w tym momencie, ale miał farta, że Fujita zgłupiał i takiego jestem zdania po obejrzeniu tej walki.
Aczkolwiek oczywiście, że nie mogę wiedzieć co czuł w tym czasie Fujita, to tylko moje obserwacje i może subiektywne przypuszczenia ;]

pzzdr

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znany następny przeciwnik w mma Fedora!

Następny temat

MMA w Puncher Wrocław

WHEY premium