SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym polecacie jeść ser biały

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
Ja tam ogolem nie zaglebialem sie w tym temacie czy tylko ja tak mam czy wiekszosc spoleczenstwa, ale w moim przypadku wystarczy ze sie przyzwyczaje do smaku, na poczatku troche walki jest z samym soba ale pozniej idzie gladko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
Ja właśnie już do wielu rzeczy się przełamałem ... warzyw nawet, co dziwi nawet moich rodziców :D Ale chodzi o to że do białego sera ni umiem ;/ i musze coś wymyślić ;) dzięki za podpowiedz ;)

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
Ewentualnei do smaku mozesz se dodac jakas pomarancze do mielonego twarogu z mlekiem, inny owoc, smaczna odzywke bialkowa, kakao ... etc powinno smakowac ok, a wybor zaleznie od wymagan i smakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6296 Napisanych postów 76169 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755648
Po co sie meczyc? Nie lepiej zjesc inne zrodlo bialka?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
Biały ser jest tańszy niż mięso, poza tym ciągle mięso to nudne ;)

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
czy ja wiem czy tańszy policz sobie fileta który jest za 12 zł 1,2 wychodzi za 100g

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
No ale jak mam zapisaną 2 razy dziennie pierś po 100 g, to można dostać ... czegoś z monotonii jedzenia ciągle piersi ;) A że chcę się nauczyć jeść ser, to poszukuję sposobu na niego ;) poszukałem już kilka przepisów ;) jakoś mi idzie ;)

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
karkówka?
filety rybne ?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
Też pomysł ... ale chcę się przekonać do sera, bo wcześniej czy później będę musiał to zrobić ;)

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dolne partie ciała

Następny temat

JAK TO JEST Z TYMI KALORIAMI?

forma lato