SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czego zrobić formę na obciążenie.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 785
Witam!

Mam problem:). Zacznę od tego, że trenuję w siłowni prywatnej:) w piwnicy, mam ławeczke, hantelki, 70 kg obciążenia - wszystko własnoróbki - lecz chciałbym dorobić kilka kg. Niedaleko mnie mieści się zakład odlewniczy i pomyślałem, żeby tam się spytać co nieco. Poszedłem i dowiedziałem się takiego czegoś. Otóż powiedzieli że z wylaniem nie będzie problemu, koszt jaki mnie wyniesie to też będzie znikomy lecz muszę przygotować formę pod obciążenie bo oni nie mają czasu zająć się takim czymś... I pytanie, jak to zrobić?:> wiadomo, że nie z kartonu;p Macie z tym jakieś doświadczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
moim zadaniem niepowinno sie rozwalić. Ale jeszcze jest beton.
A najlepiej zapytaj sie tam z czego możesz zrobić forme wkońcu koniec języka za przewodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Heh proste kup gline np. w auchanie albo sobie ukop i uformuj formę na obciążenie. Ja tak robilem na ryby obciążenie ołowiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
z tortownicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
ja kiedys jak robilem betonowe to uzywałem do tego wiader.

Uciolem pare cm od dna i zalewałem

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Nie bo sie przyczepi metal do metalu a z gliny będzie odchodzić. Nie no najlepiej uciąć z wiadra i wlać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic sie nie przylepi!
jak masz obciazenie ołowiane, to zalej je nawet do garnka jakiegos starego do gotowania, wsadz w srodek rurke stalowa o srednicy gryfu i masz gotowe obciazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
no jeżeli to z ołowiem to zgoda ale inne metale mają większe temp topnienia i albo sie przykleją albo sie stopią :D Zależy co za metal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to z czego ty chcesz robić obciążenie ?!
gdzie w domowych warunkach uzyskasz temperature topnienia chodźby stali konstrukcyjnej?
Inne pierwastki i stopy się nieopłacalne

tylko ołów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
ManRon pisze że ma zakład odlewniczy koło siebie i sie zgodzili mu odlać obciążenie tylko potrzeba mu formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2973
Utnij dno wiadra metalowego jakiegoś, albo garnka najlepiej najmniej zaokrąglonego na spodzie problem będziesz miał z przyklejeniem rurki tam żeby sie nie ruszała to możesz dać tak a dziury zrobić możesz wiertarką albo u tokarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 785
Tylko teraz czy jak zaleją mi do wiadra, to będzie wychodziło 1 wiadro = 1 ciężarek? czy będę to mógł potem jakoś odkleić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownie puławy

Następny temat

Znani sportowcy z trójmiasta ---> szukam kontaktu

WHEY premium