SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czego robi sie Fake'i?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Może wodny roztwór soli ale przynajmniej od razu kopie :D Aż chce się ćwiczyć :D

A ten olej to też drogo wyjdzie. Najlepiej taki przepalony od frytek z Macdonalda :D Wyobrażacie sobie taki olej mieć w dupie

Zmieniony przez - maciej120 w dniu 2008-11-02 18:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
nie nie wyobrazamy ale jak miales to opisz wrazenia

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Wydaje mi się, że niektórzy wbijali już o wiele gorsze rzeczy.
Tak naprawdę to jakbyśmy zobaczyli taka linie produkcyjną fake'ów to od razu by się odechciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2302
A co z oralami? z czego ONI je robia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
z talku, kredy

coniektorzy tutaj troche za mocno sie podniecaja,
linia produkcyjna to tez za duze slowo
fake'i czest laduej sie propem, wiec idzie normalnie olej z pestek winogron mieszany z EO ,lub samo EO, lub arachidowy jak wspomnial Gilu troche ze 2% BA, i cenowo nie robi to wiekszej roznicy ,
badz tez samo olej,ewentualnie filtracja jak widac scierwo golym okiem i wsio, gotowe

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
wedlug mnie wszyscy ktorzy produkuja i rozprowadzaja fake powinni byc namierzani i grubo dojechani....przeklete ped...y.to tak jak kolesie co sprzedaja majeranek zamiast ziola biznesmeni zaj....ani.czy to taki problem kupic duzo koksu taniej i pocisnac komus nawet dwa razy drozej,ale oryginal?wtedy kolo wie ze przeplacil ale ma swiadomosc ze urosnie.nie odrazu trzeba komus zajechac olej spod frytek i calu cykl hvj strzeli.straszhnie mnie to denerwuje dlatego nie zamierzam kupowac zadnych wymyslnych koksow.jak bije tescia to przynajmniej wiem ze to tesc.pozdrawiam p.s dzisiaj wbilem pierwszy strzal i jestem w tym momencie bardzo szczesliwym czlowiekiem lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
nie unos sie maly

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1678 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
Mnie to dziwi ze wogole im sie chce cos takiego robic. Przeciez ampulki trzeba porobic, nadruk itd-to wszystko kosztuje. A ampy byly profesjonalne wiec tych walkow nie robil byle koles w piwnicy. Propa ani nic wartosciowego tam nie bylo-gdzies tu sa moje wpisy z poczatku mojego cyklu jak sie zastanawialem "czemu nic nie idzie mi". Nawet libido mi nie wzroslo(zero retencji).

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
moze ktos nie ma dostepu do dobrego proszku albo kusi go zrobienie z tej samej ilosci 2 razy tyle towaru. a wiadomo z dd przez pol to nie ma szalu a propa to juz cos poczuje

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
F1.08 miales taka suste o ktorej piszesz https://www.sfd.pl/Susta_czy_nie_Susta_-t446783.html 

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok clomidem po winku

Następny temat

Oxymetholone IH 50 Iran

WHEY premium