SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron dla laika, w celach zdrowotnych, czego się spodziewać ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1359 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31119
Testosteron mam na poziomie 4,8 z surowicy, a norma to od 3 do 10,6 , i odczuwam to po samopoczuciu i braku przyrostów mimo diety i ćwiczeniom na siłowni, alkoholu unikam, nie palę, wysypiam się, resztę badać mam w normie, tarczycę, glukozę, morfologię, próby wątrobowe to lekarz oczy zrobił- ideał.
To fajnie że jestem zdrowy, ale przez takie wyniki uważa że niczego mi nie brakuje.
Kolega mi zaproponował abym brał testosteron,raz w tygodniu, tak dla zdrowia, załatwi mi apteczny, bo sam bierze, ale jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie, a do tego kiepskim chemikiem, dlatego mam do Was kilka pytań.

1. Czy można brać małe dawki, (jakie ?) aby się nie ztrolić i nie musieć odblokowywać ?
2. Jakie jest ryzyko że wyłysieję i uszkodzę sobie wątrobę lub trzustkę i ogólnie skutki uboczne ?
3. Jakie testosteron jest najlepszy- najbezpieczniejszy, potrzebuję nazwę aby spytać czy taki ma ?
4. Czy jak raz zacznę brać to będę musiał już cały czas ? Wiem że jak przestanę to spadnie do poziomu jaki produkuje mój organizm, ale czy da się potem żyć bez szprycy ?
5. Czy będę mógł oddawać krew ?
6.Czego się spodziewać bo małych dawkach,jak samopoczucie, czy wzrośnie siła, lepiej będzie się spalać tłuszcz, czy lepiej będę budował mięśnie.
7.Czy da się to ukryć przed rodziną i znajomymi ? Zawsze mogę pocisnąć kit że to po kreatynie :)

Wiek 40 lat
Wzrost 176
Waga 82
Klata 109
Bic 36 i od roku nie rośnie
Talia 94
Na siłowni 2 lata
Osiągi
MC 140 kg
Klata 100 kg
Przysiad 130 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1359 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31119
A czy niedoczynność tarczycy może powodować tendecje do odkładania tłuszczu ? Że szybciej łapię brzuch niż masę mięśniową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Wypełnij konkretnie ankietę w podwieszanych. Powiedz, co jadłeś wczoraj? Wiek masz słuszny, by zacząć trochę wbijać prozdrowotnie, ale tu w czym innym problem chyba tkwi.

Talię masz sporą, więc otłuszczenie niemałe. Jeśli pezytrzymasz dietę, dodatkowo trochę posuplementujesz to powinieneś jeszcze zrobić niemały progress.

Łysienie zależy od genu, delikatna kuracja nie zrobi z Ciebie potwora. Nie ma najlepszego testosteronu, każdy jest wspaniały . Libido by się poprawiło, samopoczucie. Wątroba i trzustka nie zostaje naruszona przez testo. Testosteron blokuje, zawsze trzeba odblok. Szczególnie w Twoim wieku. Większość oddaje krew. Jeśli nie wiesz nic o skutkach ubocznych to jest za wczesnie dla Ciebie.

Ale wrzuć ankietę. Sorry, że nie po kolei, chyba odpowiedziałem na wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Nie nadajesz sie do saa i już za późno bo już sie stroliłes większością pytań. Chodzisz w ogóle na siłownie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
dodatkowo wrzuc wyniki badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Poczytaj tematy podwieszone.
Wiedza zerowa. Żeby Ci wszystko wyjaśnić trzeba elaborat napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpuść sobie teścia w zastrzykach. Idź do dobrego androloga lub endokrynologa. Zastanowcie się nad terapia na clomidzie lub hcg. Prolaktynę badałes?
LH FSH?


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-05-13 21:29:36

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-05-13 21:30:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1359 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31119
Moze na poczatek jakis booster testosteronu, np. Olip Tribusteron60 i do tego Maca.
No zaczynam sie redukowac, obniżylem kalorie i dołożyłem biwganie 2x w tyg po 40 min
Łapa już nie rośnie, a wielkiej przecież nie mam, można rosnąć cały i łapać oponę, ale jak tylko brzuch rośnie to chyba coś nie teges ?
Jutro wrzuce diete bo mam problem z kompem i pisze z fona.

Co do testo to dodam pytanie czy moze powodowac przespieszac nowotwory ?
Bo mój ojciec i dwójka jego redzeństwa zmarla na raka i muszę uważać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z bosterow na mnie najlepiej dzialal Tribulon, ale to odczucia, bo badan wtedy nie robilem. Bralem razem z DHEA i dawalo fajne samopoczucie i podnosilo libido.
Jezeli tylko brzuch rosnie to dieta, albo trening, z naciskiem na diete.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-05-13 21:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
większość bosterów to lipa a te co działają to albo coś z daa co róznie czasem się odbija na organizmie od tej substancji a reszta to już zagraniczne wynalazki które potrafią poblokować
wrzuć wyniki badań ,może się łapiesz na typowe htz od lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1359 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31119
Wrzucam nazwe tego co ma ten kolega, czytalem ze trzeba to brac dziennie, a on mi proponuje raz w tygodniu, mam mieszane uczucia.
Popoludniu wrzuce badania.

Testosteron Propionat 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OTTO
Wrzucam nazwe tego co ma ten kolega, czytalem ze trzeba to brac dziennie, a on mi proponuje raz w tygodniu, mam mieszane uczucia.
Popoludniu wrzuce badania.

Testosteron Propionat 100

To sie bierze co drugi dzien, ewentualnie 3 x w tygodniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta meta master odblok.

Wiecej