SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA - efekty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
To samo łykaj 30 min przed snem wszystko razem, tak podają na opakowaniu ZMA, sam łykam apteczne, właśnie tak jak napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
thx sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
brałem ZMA na noc i byłem bardzo zadowolony dużo lepsza regeneracja zarówno po treningu jak i po innych "zajęciach" - zawsze budziłem się zaje**ście wypoczęty :) wg mnie warto zainwestować tym bardziej, że nie jest drogie ;)

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1829
Poprawia regenaracje, czyli szybciej schodzi zmeczenie i mozna robic nastepny trening? Widzieliscie to u siebie? Czytalem o dzialaniu tych pierwiastkow (w sumie to sa w prawie kazdym preparacie witaminowym, dlatego sie waham) i widze same pozytywy, z dzialaniem anabolicznym i podniesieniem tescia wlacznie. Tylko nie wiem ile w tym prawdy, a ile wlasnej interpretacji badan przez firmy to produkujace. Wiem, ze to nie kreta ale patrze w ten sposob, ze nawet jesli by poprawialo efekty o powiedzmy 2% miesiecznie, to po roku dzialanie powinno wyjsc calkiem niezle :). Moze pytanie powinno brziec w rodzaju: Czy zauwazyliscie przy suplementacji tym jakiekolwiek efekty, ktore napewno spowodowalo ZMA? Niekoniecznie masa ale cokolwiek, niewiem: lepsza kondycja, uzylenie, dluzsze napompowanie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak pisali WSZYSCY wcześniej LEPSZA REGENERACJA - nie wiem jak mogłeś tego nie doczytać...
A większość z tego, jak reklamują je firmy to bajki na dobranoc.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Dokładnie nie wierz w reklamy, bo nie w nich więcej niż 1% prawdy, ja biorę ZMA, ale nie ze względu na to, żeby miał jakieś efekty w postaci przyrostu etc, a dlatego, że często budziłem się w nocy. Od kiedy zacząłem brać to no to śpię spokojnie i długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34748
A lepsza regeneracja to mało? Ja bym powiedział że regeneracja to klucz do robienia postępów...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1829
No ok, jednak sie skusze na to. Mam przy okazji 2 pytania: Z jakiej firmy ZMA jest dobre jakosciowo? Najlepiej jakies popularne firmy (trec, olimp), zeby raczej byly w lokalnym sklepie z odzywkami. I drugie pytanie: wyczytalem gdzies na forum, ze ZMA sie kloci troche z HMB, ktore tez biore od niedawna, w tym na noc, jak w takim razie dawkowac te 2 suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2492 Napisanych postów 24227 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403352
zma kup z Olimpu ale pod nazwą Chela MZB, wychodzi najtaniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Bierz najtańsze, jak wyżej^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Masa Scitec JUMBO

Następny temat

jak smakuje no-explode???

forma lato