SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA własnej roboty?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Względy finansowe zmusiły mnie do kombinowania jak koń pod górę. Zapewne wiecie, że ZMA do tanich nie należy, a ponieważ to cynk, magnez i wit. B6 to wpadłem na pomysł, może mądry może głupi, sami oceńcie, połączenia tych składników samemu. Zrobiłem wypad do apteki i kupiłem cynk oraz magnez wzbogacany wit. B6. Za cynk zapłaciłem 10.70zł/100 tab., a Magne-B6 27.74zł/50 tab. Zawartość cynku w 1 tab. wynosi 10 mg, a 1 tab. Magne-B6 jest 470 mg dwuwodnego mleczany magnezu (odpowiada 48 mg Mg2+) oraz 5 mg wit. B6. Czyli tak mniej więcej tyle co w jednej tab. ZMA.

Pozostaje teraz tylko pytanie czy to wszystko ma w ogóle sens? Jak myślicie czy to zadziała? Może ktoś już kiedyś próbował takich eksperymentów i mógłby coś powiedzieć na ten temat?


Pozdrawiam

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
ja chciałem sie zorientowac i podjac dyskusje na temat własnej odzywki białkowej w****i mnie to jak za kazdym razem musze isc do sklepu kupic odzywke i wydac na co na opakowanie panowie biorąc pod uwage rozpiski niekturych kolegow doszłem do wniosku ze mozna to zrobic samemu i zaoszczedzic troszke grosz w kieszeni chodzi mi wyłcznie o odzywke białkową składniki banany mleko jogurt białka jaj zołtka jaj kefir serek wiejski oliwa z oliwek troche oliwy niezaszkodzi co wy na to prosiłbym o odpowiedz z gory dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
byl gdzies tu post,w ktorym byly wyjasnione roznice pomiedzy specyfikami z apteki a tymi w ZMA!

niestety nie pamietam tematu ale wyjasniono tam ,ze sa roznice!!!!


skoro to kupiles to sprobuj moze pomoze i nie bedziemy musieli wydawac 150zl na ZMA
powodzenia i daj znac po skonczonej kuracji

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te ZMA od Cybera zapewne ma jeszcze jakies domieszki wiec nie sa to czyste B6, cynk i magnez.

Pozdrawiam Bartek
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
No nie! Jak zwykle dałem dupy! Moja spostrzegawczość zasługuje na medal na olimpiadzie specjalnej. Wszystko wynika z tego, że nie mam stałki tylko modem i z wiadomych wględów chcę być jak najkrócej online.

Coolbart czytałem o twoich perypetiach z ZMA. Masz rację, ZMA zawiera jeszcze jakieś anaboliczne ziółka. Ale chyba jako biedniejsza wesja może być. Dziwi mnie tylko, że Słodek nic nie wiedział na ten temat. Szczerze mówiąc na niego najbardziej liczyłem... Jeszcze raz sorki za zaśmiecanie forum!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale oczywiscie jak juz kupiles to sprobuj.

Pozdrawiam Bartek
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Nie chodzi tylko o ziolka , ZMA firmowe posiada cynk,magnez w wersji organicznej.Niestety nic wiecej o tym nie wiem.

Moderator

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2002-04-12 23:37:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HAHA:)niezly pomysl. zpapomniales o czyms w ZMA jest jeszcze cos tajemniczego co kryje sie pod nazwa 'mieszanka ziol anabolicznych'-wydaje mi sie ze tego w aptece sie nie dostanie -a szkoda:((

mlody369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
tzn ze nie ma sensu lykac ZMA domowej roboty , bo nie dziala?


...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego niewiem. mozesz sprobowac. ale wiem ze najlepiej oplaca sie kupowac ZMA kaizena ma mocniejszy sklad niz cytodyne i jest tanszy-ok.120zl

mlody369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Jak kupiłem to już sprawdzę narazie biorę 1 dzień. Za miecha zobaczymy... Dam znać!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
ja biore już taki kompleks od 2 tygodni :
Salfazin zaw.25mg cynku (cena ok.27 zl za 100 tabl) oraz
MagnefarB6

no i jesli chodzi o efekty to zasadniczo nic nie widać ale czuję się może troche lepiej? sam nie wiem...jakos nie za bardzo wierzę w to aby mieszanka minerałow podnosiła poziom testosteronu ale może...w końcu ostrygi zawdzieczają swoją renomę afrodyzjaka właśnie dzięki dużej zawartości cynku...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pro lecytyna ??????????

Następny temat

........Wasza OPINIA.........

WHEY premium