SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA-wlasnej roboty za 1/3 ceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
Witam, przeglądałem sobie właśnie posty i zauważyłem że bardzo popularnym suplem stało się ZMA. Ten temat już był ale zamiast firmowanego/zachwalanego(przez producentów)i dość drogiego ZMA, polecam zaopatrzyć się się w Filomag B6(50tab)+Zincas(60tab) koszt łącznie to około 15zł. Nie twierdze że to połączenie da lepsze efekty ale naprawde działa (przynajmniej na mnie). Brałem po 1 tab wieczorem i naprawde regeneracja jest przyspieszona (to pewnie przez lepszy sen, i jakoś siła lepiej szła. Jak za tą kasę to rewelacja. Proponuję spróbować zanim władujemy 50zł w prawdziwe ZMA.A tak na marginesie to producenci ZMA reklamują go że ma odpowiednie dawki oraz że są to "specjalne" chelaty, ale na jednym z opakowań Oryginalnego ZMA przeczytałem ten sam skład co w ww witaminkach:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
ja uzupelniam vitki i mneraly vigorem i jest si:) oczywiscie nie jestem d****em i ne twierdze ze dziala to na mase, ale na samopoczucie tak. poprawilo sie. a magnezin tez biore 1 tab dziennie 500tka. wszystko jest ok. w uzupelnianiu witek i mienralow chodzi o zdrowie przeciez. a regeneracja to skladowa wielu elementow!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
po jednej tabletce filomagu czułeś lepszą regenerację.... fak... musisz kupić sobie witaminę B-12 w tabletkach - bierz jedną dziennie, bo przy takim uleganiu sile sugestii to zrobisz natym 10 kg masy w miesiąc

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Neoz gdybyś brał powiedzmy dziesięć to mógłbym ci uwierzyć ale po jednej... w takim razie spróbuj zma raz na tydzień lub dwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
Racja!!! To połączenie tych dwoch preparatów naprawde dzaiła tylko w większych dawkach tak jak koledzy piszą. Sam brałem taki zestawik i było ok. Dodam ze jeszcze brałem do tego tribulusa Twinlab'a. A jak mi sie walić chciało to masakraBiorąc takie rzeczy lepiej mieć dziewczyne i to taka która lubi bara bara najlepiej 4 razy dziennie a nawt więcej!

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
nie kumam jak mozna sie tak bawic w takie składnie prościej i łatwiej kupic zma obojtnie takiej firmy

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
Gadajcie sobie co chcecie:P tak czy inaczej ja używałem tego do uzupełnuienia tych witamin, nie wiem o jakiej ilości wy mówicie ale mi to wystarczało i niczym się nie sugerowałem bo moja wypowiedz nie opiera się na tym co gdzieś usłyszałem, ale na doświadczeniu:) a różnica była. Ale jak tak mówicie to spróbuję ładować więcej:) zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
Metero 10 razy więcej tym mnie rozśmieszyłeś do bólu. Możesz brać te 10 tabsów ale pytanie ile z tego przyjmie organizm. Wątpie żeby ktokolwiek miał takie zapotrzebowanie na te witaminy. Spróbuj brać po 10 tabsów dziennie i podziel się wrażeniami (zawsze mnie zastanawiało po jakiej dawce pojawia się hiperwitaminoza A pozatym ilości to sprawa indywidualna jednemu wystarcza 1 drugiemu 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
A ja myslalem ze przy zwiekszonym wysilku fizycznym sa potrzebne troszke wieksze dawki witamin niz dla zwyklego szarego czlowieka z drugiej strony myslenie to nie jest moja mocna strona

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Uwielbiam takie gadki... "każdy ma inny oraganizm i inaczej reaguje na suplementy" - i w ten sposób można napisać, że się zrobiło 15 kg czystej masy na paczce bcaa.. bo mam taki organizm

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie - w tym przypadku bez tego BCAA złapałoby się pewnie 14,5 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
No tak ale ja nie twierdze że te tabsy były jedynym źródłem tych witamin....:P. Pozatym nikogo do niczego nie nakłaniam, róbcie sobie jak chcecie, a taki zwykły szaraczek może miec nawet większe niedobory witamin z powodu szarakowatej diety:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stosować te odżywki ?

Następny temat

Kreatyna+Bialko+AA PQ+carbo+tauryna+tribulus ?

WHEY premium