SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack wlasnej roboty .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Siemka.Czy jak zrobie stack wlasnej roboty , sam wymieszam skladniki to czy bedzie rowniez skuteczny jak gotowe w stylu xpand?
Chodzi mi dokladnie o branie 2 gramy jablczanu cytruliny, 2 gramy ester kreatyny,1 gram ester argininy,2 gramy DIargininy,2 gramy tauryny .
Dobry bedzie taki stack?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
bedzie dobry
ale chce Ci się tak kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Chyba bedzie mi sie chcialo bo lubie tak poeksperymentowac
Wage juz kupilem do dokladnego odmiezania proszkow , pare skladnikow tez juz mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
więc powodzenia
moim zdaniem lepiej samemu zestatkować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Dzieki Ziper69 , bo tak kurde szukalem fajnego stacka i jakos mi niepodchodza ,xpand niezly ale wlasnie brakuje mi tam jablczanu cytrulini a aakg na mnie niedziala w odroznieniu od estru argininy i diargininy ,wiec mysle ze moze cos niezlego mi wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Powinno byc wypas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Mozna do tego dodac jeszcze Betaine? Bo zauwazylem ze ten skladnik jest dodawany do wielu gotowych stack'ow kreatynowych, a ze bardzo tanio wychodzi pomyslalem ze mozna dodac , tylko czy jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Jak najbardziej. Teraz jest praktycznie w każdym stacku kreatynowym.
Ciekawy jestem co ci z tego wyjdzie. Tu przynajmniej będziesz miał pewność co do dawek poszczególnych składników..
Daj znać, jak będzie gotowe

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Spoko .Efekty napewno opisze jak dziala,zaczne to brac od pierwszego czerwca , wszystkie skladniki kupilem jeszcze tylko ta betaine i bedzie Ok.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dodaj
powodzenia!
powinno być nieźle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bajer na allegro "TESTOSTEROL 250 DOZWOLONE STERYDY"

Następny temat

Suple z USA

WHEY premium