SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJECIA Z FABRYKI OLIMP

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wreszcie zdjecia, ladnie tam macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chris-Man prima aprilis jest w okolicy Wielkanocy a nie Bożego Narodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Niezłe
Sog dla Vlada za ten text :
"to zdjęcie powyżej jest z renomowanej fabryki firmy SNI (Cyberpakera) ale sa jeszcze lepsze foty od tego potentata.. ogólnie budzą zaufanie
"
Zsikałem się ze śmiechu
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Zastanawia mnie ile w tym całym nalocie na Cybera jest prawdy ...

Jeśli jakiś suplement jest dopuszczony do sprzedaży to ( przynajmniej mam nadzieję ) nikt go butem do kubła nie nagarnia ...

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
W zasaadzie nikt też nie kontroluje całego procesu produkcji ani każdej dostawy, nie?
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
w zasadzie jest tak: jak im sie sypnie lub jak Cyber zleci...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grafik dopuszczony do sprzedaży ?
ThermalPro naprzykla nie jest dopuszczony w USA bo uzywanie ephedry w jakichkolwiek produktach jest niedozwolone, o polsce juz nie mowie, tutaj eca nigdy nie bylo i nie bedzie dozwolone!
NIE MA MOWY o zadnych atestach na TP. to prawie narkotyk w sensie prawnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Chris - nie rób takich kawałów - bo jak wejdzie w posta ktoś niezorientowany w temacie, to jeszcze nie zakuma, że to dowcip.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 600 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7778
No i w tym momencie powinniscie wstawic prawdziwe foty i napisac ze jestem niedobry i zly bo labolatoria wygladaja tak...

Ale ku mojemu zdziwieniu po ponad roku niiiiiiiiic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Właśnie się wszyscy rozpędzili, latają po fabryce, robą zdjęcia, skanują i puszczaja na Forum, bo przeceiz Chrisowi trzeba pokazać!...

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

system protein 80 vs 80 egg protein vs Pro Cas 85 vs Provit 85 vs Pure Whey 80

Następny temat

Plan suplementacji zwiększający masę i siłę mięśniową

WHEY premium