SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJECIA Z FABRYKI OLIMP

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
teraz mi przypominaja sie pogrozki z 2002-2003 roku, ze ma zniszczyc Olimpa w Polsce swoim SNI <hahaha> nadchodzi wielka rewolucja haha

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
śledzę sobie temat od początku jako osoba postronna, powiedzmy preciętny zjadacz odżywek , w tym również Olimpowskich ( przyznam się również do zażycia (nie)pewnego produktu Korporacji z Cyberprzestrzeni ) i tak mi się nasuwa pewna myśl.
Po co Olimpie obiecywałeś zdjęcia?
Po co sa teksty o bieganiu z aparatem po całej fabryce, grafikach, marketingu itd , jak dwa posty dalej podpuszczony przez jednego z forumowiczów wycofujesz się z obietnicy lub obstawiasz ją warunkami typu : "pokażemy jak zobaczumy innych" albo pokażemy wybrańcom, elicie...
To bezsens i w pewnym stopniu obraza pozostałych forumowiczów.
Miałem zawsze dobre zdanie o odżywkach Olimpu ale sama firma podpada po takich wypowiedziach. To brak profesjonalizmu conajmniej, a już na pewno Wasz PR błaga na kolanach o zmianę podejścia.
Ja nadal będę konsumował pewne Wasze produkty ale pomyśl ilu klientów, o nieco mniejszym stopniu opanowania nerwów można w taki sposób stracić. Zwłaszcza że konkurencja Wam raczej się nie zmniejsza.
Rozgadałem się ale właśnie dzisiaj trochę mi nerwy puściły.

Bull, to chyba ja źle wstałem .

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5894
Lessie, zgadzam sie z toba w 100%.
W biznesie jest tak ze trzeba dotrzymywac slowa. Mowie pokaze to robie wszyskto aby to cos pokazac. I tyle. Zwykla etyka zawodowa i dobre stosunki firma-klient.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126


To jak juz mowa o zdjeciach z firm produkujacych/konfekcjonujacych odzywki, to mam pomysl na maly konkurs. Pytanie za 100 punktow (sogow?), z jakiej przetworni paszy, czyli hiper nowoczesnej fabryki pochodza te zdjecia?

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126


Mala podpowiedz? Hipek w tle.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Nie win calego Olimpa za wpadke osoby, ktora pisze pod nikiem Olimp. Firma jest ok i ma przed soba przyszlosc. Zobacz ekspansje na rynek niemieci i skandynawie.
Gdyby jeszcze tylko zaczeli sprzedawac nowe produkty i poprawili jakosc obslugi w sklepie firmowym..., byloby super. Przed swietami nie bylo praktycznie niczego i lepiej, zebym nie cytowal wypowiedzi personelu o powodach tego stanu rzeczy.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Woznica zaglosuj plissss w moim konkursie??? Dam ci stara kreatyne albo 100 sogow na zakupy.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
woznica, przeczytaj uważnie - mam dobre zadanie o produktach olimpu, artykuły sławka ambroziaka znam odkąd zacząłem się interesować kulturystyką a były to lata późne 80te i chylę czoła przed jego wiedzą, mało tego, nie raz korzystałem z jego rad, drażni mnie tylko podejście i wypowiedzi "osoby" OLIMP. Ale ponieważ wszyscy wiemy że to poniekąd reprezentacja firmy, w dodatku admina tego działu to wypowiedzi tej osoby traktuję poniekąd jako wizerunek firmy, przynajmniej od strony nazwizjmy to marketingowo - PR`owskiej i tyle.
Szkoda byłoby gdyby sprawdzało się przysłowie jak w przypadku Cybera "Jaki Pan, taki kram".

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
Tu jest polska panowie!Ludzie kupujacy suple za nie mala jak na polskie realia kase chca miec potwierdzenie ze firma na ktora laduja ciezko zarobione pieniadze jest ok i zachowuje wszystkie standardy!
Te zdjecia ze sni ciekawe,ja widzialem te ladniejsze pod publike!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Ja tam widze jakiegoś jednookiego Pirata

-[][]------[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

system protein 80 vs 80 egg protein vs Pro Cas 85 vs Provit 85 vs Pure Whey 80

Następny temat

Plan suplementacji zwiększający masę i siłę mięśniową

WHEY premium