SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZASTRZYK SAMEMU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12730
CHCIALEM SIE ZAPYTAC O JEDNA RZECZ.JAK ZROBIC SOBIE ZASTRZYK SAMEMU I GDZIE.CZY MOZNA UZYC TEJ SAMEJ IGŁY DO WYBRANIA SRODKA Z AMPULKI I POZNIEJ TA SAMA SIE KLUC.A JEZELI NIE TO PROSZE O PODANIE JAKIE IGLY TRZEBA MIEC

***POZDRO600***

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Samemu to najlepiej w d... Jakiej igly uzyc? Zalezy co ladujesz. Czy mozna nabierac i wstrzykiwac jedna igla? Mozna,ale istnieje niebezpieczenstwo,ze podczas nabierania stepisz igle.Zawsze tez lepiej nabierac 0.9,a niekoniecznie wstrzykiwac 0.9 jak mozna 0.6. Igly to niewielki koszt,wiec lepiej zaopatrzyc sie w dwie do kazdego strzalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Stary igły kosztują dosłownie grosze.Żałujesz kilkunastu groszy?

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja polecam igly w tylek np.7*40 albo 8*40 poniewaz 7*30 jest stosunkowo za mala a na napelnianie np deki to polecam igle 11*40 bo lepiej sie nia napelnia a szczykawke kupuj 2. a jesli chodzi o robienie strzala ta sama igla co napelniasz, oczywiscie mozesz ale czy to jest twoim zdaniem sterylnosc bo ja uwazam ze nie!!!! a igly to grosze!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory dodam jeszcze ze najlepiej to w tylek dawac i pamietaj o odsysaniu tloczka to jest bardzow wazne bo ostatnio trafilem na zylke i moglo sie skonczyc dla mnie tragicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12730
DZIEKI ZA POMOC .O TO CZY MOZNA ROBIC 1 IGLA TO Z CIEKAWOSCI PYTALEM.JA NIE BEDE RYZYKOWAL .A I JESZCZE POWIEDZCIE MI W JAKI SPOSOB PRZYZNAWAC TZW"SOG"

***POZDRO600***

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
"szczykawke kupuj 2."-a jak chce walnac np.300mg deci na raz to nie lepiej kupic "szczykawke" 5ml niz kluc sie dwa razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12730
A NP DO WINSTROLU TO JAKIE IGLY

***POZDRO600***

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to logiczne ze jak planujesz brac wiekrze dawki to kupujesz szczykawke np.jak powiedziales Kijanka 5ml ale ja mialem na uwadze tylko to ze ekspander ma zamiar wziac max w szczycie 200mg chyba ze chce 300mg to niech kupuje 5ml szcykawke.a co do igly to winstrol dawal bym 5 badz 7. nie wiem czy dobrze mowie ale odemnie kolesie wala 5 gdyz mowia ze winstrol daje sie plyciej czy to prawda?ja nie jestem w stanie odp.ale ja uwazam osobiscie ze powinno sie dobierac takie igly zeby weszly dosc dobrze tzw.nie za plytko i nie za gleboko.jesli chcesz brac do tego winstrol to kuj sie 7 tak uwazam.a jesli chcesz dac komus tzw SOGA to klikasz na dolnym rogu tzw ze tak powiem stopien ja mam nowy na forum i tam dajesz soga ale chyba musisz miec wykupiony abonament. pozdrawiam was 3m sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Winko ma to doo siebie,ze czasami zapycha igielke jak za mala,wiec 0.5 to troche malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienki za uzupelnienie Kijanka, dlatego ja powiedzialem ze ja osobiscie kulbym sie 7 poniewaz uwazam ze ta igla jest standardowa co do kucia sie w poslad no i jeszcze moglaby byc 8 ale polecam 7.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzał

Następny temat

m-e-t-a

WHEY premium