SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAMIAST ZMA..............

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
chociaz nie!
75% to chyba ogolna biodostepnosc
pamietam, ze jony w chelatach byly w przedziale 7-18%
wiec to by dawalo ~70mg jonoof.. neeeeee to nie mozliwe!!!

nie do odgadniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...więc trzeba się sugerować tym co najważniejsze... czyli działaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
dokladnie, fakty mowia same za siebie
trzeba samemu sie o tym przekonac
szamalem 6filomag'ow + 1zincas forte
przy 3caps oryginalnego ZMA roznica na prawde duza
nie da sie doswiadczyc pelnej mocy ZMA samorobka!
z reszta wcale nie wychodzi drogo!
giit suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Spice - ale ci klata urosła na tym avatarze. chyba jakieś żeńskie hormony wcinasz - chesz być jak Miriam hrhrhr

ps.A co do ZMA ważne że działa

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Niom urosla - i chyba cos E-lite sie w ta klate za bardzo wpatruje, bo zaczyna sie tu nam cos platac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
też mnie zastanawiało jak tyle jonów może wazyć nie cały gram ..
dziwne to jest... Om swego czasu pytał o to samo i nie potrafili mu odpowiedzieć na to pytanie zasłaniając sie "opatentowaną formułą Snac System" itd więdz coś w tym musi być i to oczywiście sie tyczy też innych zma

CO do działania brałem podobny zestawik co spice przez miesiąc czy nawet połtora , nieistotne jakiś czas później przezuciłem sie na ZMA bo kupiłem je za 45zł 120tabsów Olimpa i serio róznica była odczowalna występował nawet efekt moro co jest oznaką baaardzo głębokiego snu i jest odruchem bez warunkowym ..... nie wiem właśnie na jakiej zasadzie skoro z tym zestawie co miałem (taki sam jak ma spice) wychodziło więcej jonów magnezu .. dziwne i nie potrafie tego wytłumaczyć ...

I tez racja tylko polacy zauwazają takie rzeczy , na bordach w stanach czy niemczech nie ma czegoś takiego ... jedzą i tyle wazne , że działą .. jednak polak potrafi w pozytywnym tego słowa znaczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
bo Polak jak kombinuje to wie że żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A dla mnie to jest pi.ep.rzenie w berecik... z tym głębokim snem i świetną regeneracją... ktoś to kiedyś napisał i wszyscy podłapali i teraz ciągle słysze "tak miałe doskonały sen i regenarcje.. och jakie to oryginalne ZMA swietne..." - być moze była to osoba z ogromnymi niedoborami magnezu i cynku i stąd taki efekt... tak samo z acetabolanem - reklama muscletecha jest mega sugestywna... ja nie czuje zadnego zma, czy to oryginalnego czy wlasnej produkcji.. ale biorę, bo to doskonały zestaw regulujący szereg procesów.. i nie wszystkiego działanie czuć, żeby to działało
A ja wolę kupić towar firm farmaceutycznych produkujących w PL bo przynajmniej wiem, że jest to co napisano.. i jakoś tajemnicza marka SNAC System (nazwa brzmi jak firma produkująca chipsy) mnie nie przekonuje...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 984
wiec po tych waszych wszystkich komentarzach co proponujecie co brac i w jakich dawkach? chodzi mi o witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
Pytanko do elite- specjalisty od ZMA :) Czy czułeś różnice w działaniu ZMA różnych firm- jeśli tak to kóre najlepsze a jeśli nie to które najtańsze?

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie witaminy

Następny temat

Glukoza, co gdzie i jak?

WHEY premium