SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbine - dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

94

Wzrost

182

Obwód ramienia

43

Obwód uda

64

Staż na siłowni

2lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2,2g białka, 200g ww, 50g tłuszczu.

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

nic

Opisz swój plan treningowy

4 dniowy split, a po tym 30min cardio.

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

--------

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

----------

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo

Stan zdrowia

b.dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

raczej owłosiony

PPM (podstawowa przemiana materii)

-----

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

110 170 120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7350
Witam.

Zamierzam brać yohimbine podczas 2tyg offu na cleanbuterolu, wyczytałem 2 opinie co do dawkowania, jedni twierdzą iż 50mg codziennie, inni ze około 20mg (a wcześniej sprawdzać 5mg i 200mg kofy jak zadziała). Jak Wy uważacie i stosujecie? I czy lepiej kupić kapsy po 10mg czy po 2,5 ?

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4493
mógłby ktoś doradzić jak miał by wyglądać cykl 6 tyg. yoha + sally, w jakich porach brać? dawać to razem ? startować jednocześnie z dwoma środkami czy któryś z poślizgiem ? dodam że planuje do tego VLCD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
50 to by cie poskładało na początek daj max 10 mg i zobacz jak działa z czasem mozesz dać 20 mg mozna wrzucać 2 razy dziennie z dala od posiłków z weglami ogólnie ja daje tylko 20 mg na czczo,do tego dobrze wkomponować jakiś spalacz z ketonami i brać razem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
0.2mg na kg

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7350
W jakich porach? Najpierw 10mg przed treningowo, a potem z rana i przed treningiem? Mam w przedtreningowym 50g ryżu, usunąć go? W 2 on na clenie bedzie spoko, bo planuje ketoze

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
to go wywal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
na początek daj z rana 5mg i popołudniu następne 5mg. Stopniowo zwiększaj jak Łodzianin napisał.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7350
Polecacie firmę SNS? Mają nawet w spoko cenie 100kapsów 2,5mg.

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
brałęm primaforce , kilosports , palmas działało jak należy. W prochu samym tez klepało myśle że Sns nie różni się specjalnie od tych co wymieniłem.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Najekonomiczniej jest wyszukać aukcji w woreczkach strunowych na alledrogo po 500mg za grosze.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
jeśli jeszcze są to najlpesza opcja bo najtańsza

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
lodzianin1
50 to by cie poskładało na początek daj max 10 mg i zobacz jak działa z czasem mozesz dać 20 mg mozna wrzucać 2 razy dziennie z dala od posiłków z weglami ogólnie ja daje tylko 20 mg na czczo,do tego dobrze wkomponować jakiś spalacz z ketonami i brać razem

Oj tam poskładało - ja jadłem i 60ED i przeżyłem Rozbite na dwie dawki po 30mg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II cykl na saa

Następny temat

Metanabol w wieku 17 lat?

WHEY premium