SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

YOHIMBINE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
witam, nie wiem czy dobry dzial, ale w suplementacji chyba by nie odpowiedzieli mi dokladnie, wiec co daje ten srodek sam w sobie bez laczenia ze spalaczem, jakie sa korzysci?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
https://www.sfd.pl/wyszukaj/ 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja pierdo to przeciez jest cos ala choszpanska mucha o ile sie nie myle

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
0,2mg/kg,możesz łączyć z kofeiną.Na wycinkę,ale przy niskim BF,jak masz problemy z ciśnieniem albo sercem,może się na Tobie odbić.Kupuj Yohimbine HCL,a nie ziołowe mieszanki,syntetyk lepszy,niż produkty naturalne,brak niepotrzebnych alkaloidów.Jeśli uważasz,że masz z sercem i ciśnieniem wszystko w porządku,możesz łączyć z ECA,mnie mieszanka ECA+Yohimbina nie służy,za szybko wskakuje mi wysoki puls,w treningu ogólnie nie przeszkadza,ale przy aerobach to jest problem tym bardziej jeśli chcesz utrzymać odpowiedni puls dla spalania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

dylemat porada

WHEY premium