SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

yohimbine??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 772
mam pytanie odnosnie preparatu yohimbine. chcialbym sie dokladnie dowiedziec do czego słuzy i jak sie je stosuje i czy warto cos takiego sobie zakupic. moje drugie pytanie dotyczy oleju MTC oraz oleju lnianego.interesuje mnie tez siemie lniane. czy ktos nie wie gdzie to moge dostac( w jakim rodzaju sklepów)??bede wdzieczny za odp.:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
mct u mateo w sklepie
lniany poszukaj w archiwum, jest moj post o zdrowych tluszczach i tam dlaem link do sklepu z prawdziwym olejem lnaianym
siemie spokojnie kupisz w aptece
yohimbe pieknie opisla grasik w suplach rowneirz uzyj opcji szukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
masz ziom lina do lnianego http://www.eurolen.pl/index_home.html tam jest mapka i sprawdź obie jakie sklepy sie zaopatruj w niego


a co do mct to jak tylko to chcesz kupowac (albo inne produkty olimp, biogenix) to w ofercie specjalnej se kup pare zetów mniej cie wyjdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

teoretyczne pytanko ;]

Następny temat

Dietka do oceny

Wiecej