SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yates + Cormier -- Blood & Guts 2009

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
Enjoy!



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
a niby na pierwszy rzut oka, jakby sie spojrzalo na plan treningowy doriana to nie jest jakis intensywny. preferowal 1-2 serie rozgrzewkowe i 1serie wlasciowa ale za to ciezka. niby caly trening sie miescil w 8-9 seriach ale przejesc przez te serie to prawdziwa katorga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
u mnie we wsi bedzie czarny na dniach, na wyzerke jakas z nim i ekipa animala mam zaproszenie, ale nie mam retencji na polikach, to nie wiem czy czuje sie godzien

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1742 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21397
ładnie go dorian przytyrał

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
sport to zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Jak bym miał takiego partnera do treningu to bałbym się na siłownie chodzić. KAT !!! Gorszy od HUSAJNA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten trening nie jest taki cudowny. Trzeba miec stalowe sciegna. I to sa jednostki ktorym podejdzie.

Jest gdzies film z calego treningu?

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-10-14 17:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Typ treningu może nie, ale zaangażowanie i trenowanie na granicy bólu to podstawa, wielu sobie to musi to uświadomić, a nie błędnie szukać rozwiązania w cudownych środkach. Kto trenuje jak piz.da, tak też będzie wyglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swiete slowa ale ten trening doriana i sposob w jaki trenuje innych przekracza pewna granice dla normalnego czlowieka. Znajomy po spedzeniu tam tygodnia byl tak bardzo obolaly ze nie dalo sie funkcjonowac. Bolaly i miesnie i sciegna i stawy . Sciegna i stawy najbardziej

A wiadoma jest sprawa ze wiekszosc trenuje jak ciota i jak juz cos boli miesien to przerywa a szuka pozniej przyczyn w wy***kach.

Micha + trening na pelnej ****zie i saa zrobia z cioty nawet gladiatora z wygladu Z tym ze ciota pozostanie w rzeczywistosci nadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Taki trening doprowadza do wymiotow i mnie odrazu przymulilo
Ciekawy filmik tylko ten trening nie jest dla kazdego, to sa eksperci oraz zawodowcy.



Zmieniony przez - messi18 w dniu 2009-10-14 17:58:59

Zmieniony przez - messi18 w dniu 2009-10-14 18:03:13

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4877
arni preferował własnie takie treningi, do granic wytrzymałosci, doprowadzajac do wymiotów, podobno w tym czasie organizm produkuje duze ilosci gh, ciekawe ile w tym prawdy....i ile tego gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
moj trening nog wyglada tak zawsze.zawsze rzygam moj patner trenngowy tez.nie raz lezalem pol godziny na podlodze w szatni zeby dojsc do siebie po hak przysiadach .po takim treningu juz caly dzien jestem wylaczony.leze na koju i wstaje tylko na miche.na drugi dzien czuc zakwasy w kazdym jednym miesniu nog a najbardziej na dupie.cos pieknego.nie dal bym rady robic tak calego ciala nie ma mowy.no chyba ze bylbym prosem bo narazie jestem PROSIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka deca meta kiedy HCG ?

Następny temat

Odblokowanie po długim czasie

WHEY premium