SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand - 1cykl, prosba o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Prosze was o pomoc tym razem w ulozeniu cyklu 'na mase' bo nareszcie szczesliwe zakonczylem moja redukcyjna przygode z vaso ;]

Cykl 8 tyg. - HST, ( ja : poczatkujacy, wysycyony z kreatyny na maxa po dlugiej redukcji (malo miesa czerwonego, spadek wagi etc.), waga 80kg

suple :
1.Xpand 2x / planuje brac po 15.5g 2x dziennie, rano przed sniadaniem 30min z woda, i przed treningiem to samo (ile min przed treningiem brac?)

2.Sp80 - na noc, porcje po 35-40g zeby uzupelnic diete

3. witaminy / domowe ZMA + Naturell witaminy z zenszeniem (100mg na tabs) + lecytyna

dieta : endomorfik > 2g bialka/kg, 5g ww/kg (<< moze obciaz zeby nie zbierac tluszczu czy nie bede rosnal?:> ), ~1g tluszczy/kg.

Czy do Xpanda musze cos dokupywac zeby zwiekszyc dzialanie czy nie ma potrzebny? Glukozy dla zwiekszenia insuliny chyba nie z powodu kcal i ww? Po treningu dorzucic Carbo? czy w moim wypadku (endomorfik... :( ) lepiej mieszanke bialka + ww? A przed treningiem? I jakie polecacie?

6.30 kreatyna
7.00 sniadanie
10.30 IIsniadanie
14.30 obiad
17.30 trening
18.30(potreningu) > carbo (?)
19.00 kolacja
23.00 sp80 na noc + zma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
białko zaraz po treningu jest sens gdy jest to np. izolat lub hydrolizat serwatki albo bcaa, ale raczej nie zamiast carbo bo i ono ma swoje miejsce po treningu i jest bardzo ważne w tym okresie, a tak po prawdzie to najlepiej by było to i to, potem posiłek, jeżeli tego nie zrobisz to postaraj się jak najszybciej zjeść dobrze ułożony posiłek/coś jak chyba wspomniałeś, że jesz kilka godzin przed treningiem- ody to nie było więcej niż max. dwie godziny przed/, no i najpóźniej dwie po.
Tora, ciebie do Olimpu zniechęcać...
zastanawiające jest to, że ciągle o tym mówią osoby które nigdy nie należały do jego zwolenników...?


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-03-14 19:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do xpand nie potrzebujesz dodatków

ale spokojnie do tej porcji przedtreningowej ( 30 min przed) mozesz dodac 30g ww

nie idzie tu o polepszenie działania xpand
bo da sobie rade bez tego
ale wplynie to własciwie na trening/antykatabolizm itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
A przed/po treningiem nie nalezy dodac bialka? Bo zawsze mam problem z posilkami okolotreningowymi - brak wiedzy w temacie robienia masy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
godzine wczesniej zjesz dobry obiad, poprawisz serwatką i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cykl w sumie spoko, carbo po treningu jak najbardziej wskazane, proponowałbym ci po treningu jeszcze/zważywszy, że nie wiadomo do końca ile jest jakiej kreatyny dokładnie w xpand/ ester kreatyny tak ok. 2g. bo to powinno zmaksymalizować efekty/myślę,że nie powinieneś zmarnować tak newralgicznego okresu jakim jest okres po treningu i grzechem by chyba było nie łyknąć dobrej kreatynki pomimo tego, że xpand jest dobrym produktem- no ale nie idealnym/, poza tym jak masz obawy to musisz z węglowodanami uważać a jeżeli zauważysz niepokojące oznaki to musisz zmienić proporcje, mniej węgli a więcej białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
apokalipsa
polec bardziej dopracowany produkt
znasz cos lepszego na rynku niz xpand?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za wszelka cene starasz sie podkopywac produkty nie olimpowe
a nie masz alternatywy dla xpanda
nie znasz nic lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Olimpowe produkty nie maja tu nic do rzeczy, faktem jest że nie ustaliliśmy dokładnego składu tego produktu co jest absolutną podstawą do ustalania i porównywania go z czymkolwiek ale jakoś nikt mi tego dokładnie nie mógł przedstawić dlatego może się okazać i czasem się tak zdarza, że środek uboższy pozornie bo mający mniejszą ilość składników i często tańszy jest conajmniej równie dobrą alternatywą, a poza tym nie wszyscy którzy stosowali bądź stosują xpand mówią o nim, że jest najlepszy, są i niezbyt zadowoleni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przetestuj sam a sie dowiesz

znam wiele osob ktore stosowalo i sa zachwyceni

nie tylko kulturysci ale tez zawodnicy innych dyscyplin
i to zawodnicy na swiatowym poziomie
twierdz ze produkt jest bezkonkurencyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
znam takich co przetestowali i to właśnie mnie powstrzymuje troszkę przed tym, ale jeżeli znajdzie sie ktoś z mojego otoczenia u kogo zobacze nieudawany zachwyt to zapewniam, że przyłącze się do ciebie w wychwalaniu tego produktu, ale póki co przyglądam się uważnie i mam w sumie niejednoznaczne odczucia, bez wątpienia mówię, że jest conajmnij dobry, ale zawsze jestem daleki od przypisywania pool position bez 100% pewności.
pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help jakie suple na moje rozmiary

Następny temat

cetabon+

WHEY premium