SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na 3 cykl prośba o pomoc!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Jestem już po 2 cyklach na mono z universala (1 cykl trwał tylko 3 tygodnie gdyż dorwało mnie zapalenie płuc i musiałem przerwac). Staż 14 miesięcy, wiek 25 lat, waga 68kg, wzrost 178cm, dietę trzymam czasami uzupełniam mutant massem.

Chciałbym teraz zastosowac:
Trec CM3 360 kaps
Trec AAKG 120 kaps
Activlab BCAA XTRA 500 gram

Za całośc wychodzi mi prawie 200zł czy to dobry wybór czy może zastąpic coś czymś innym? Mam jeszcze pytanie jak dawkowac AAKG? Czy 4 kapsułki przed treningiem mi wystarczą ? A w dni nietreningowe tego nie brac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Możesz połączyć mono z jakimś stackiem-na przykład Xplode-dobry ,ale nie najmocniejszy, w dobrej cenie. BCAA można dodać, wrzuć ankietę-bo jeżeli to masa to wcale nie jest potrzebne.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
4capsy przed
4capsy po treningu

DNT 4capsy


AAKG
4-8 przed treningiem

BCAA
optymalnie 10g przed i 10 po treningu
DNT nie potrzebne

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Za bardzo nie wiem o co chodzi z tą ankietą jestem tutaj rzadko :) Ale bardzo mi pomagacie! Za co serdecznie dziękuję! CEL MASA! PO prostu myślałem, że może coś pomoże to bcca z glutaminą z activlabu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
Jezeli jeszcze nie kupiłeś to aakg sobie daruj. ja zrobił bym jak pisze KOTC, pojedyncza forma kretki+stack przed treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Nic jeszcze nie kupiłem i jestem otwarty na propozycje :) Wolałbym jednak zastosowac to cm3 a stacki zostawic sobie na kolejne cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Na diecie masowej BCAA-nie jest konieczne, ale można dodać, według mnie lepiej jednak zainwestować w stack.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t439863.html 

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
a ta dieta to faktycznie jest (była konsultowana np. na SFD w dziale odzywianie) czy tylko tak sądzisz,że jest ok. bo patrząc na Twoja wagę to może nie do konca być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Można oczywiście zaczekać i zrobić cykl na jabłczanie.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Dieta byłą konsultowana. Miałem ciężki okres w życiu (choroba) i startowałem z wagą 56kg... 12kg w rok uważam za niezły wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
a no co innego. dlatego ankieta którą miałeś wypełnic duzo by o Tobie powiedziała a tak są niejasności i trzeba się dopytywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą Kreatyne?

Następny temat

Po treningu: mass xxl i mono - jak to jeść

WHEY premium