SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand Relacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4500
nie to nie czas na xpanda, pomyśl lepiej o diecie w tym wieku to bez sensu, nie odkopuj starych postów!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Ok dzięki za odpowiedź Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
o lol, archeolodzy


Zmieniony przez - emilooos w dniu 2007-01-01 19:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6258
hej sora ile tej wody trzeba do porcji xpanda ?
450 ml ?

-_-v

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3403
Widzę że nikt neie wierzy że mam problemy z siłownią . Słuchajcie moje treningi wygladały mniej więcej tak klata(ćwiczenia po 3-5 serii) + triceps 2 ćw po 3 serie jezeli chodzi o ilosc powtórzeń to albo robiłem 12-8 albo 6-8 w zależności od treningu jaki sobie zaplanowałem wiadomo siłówka to mnieej powtórzeń a większee przerwy . Eksperymentowałem też jezeli chodzi o meetody treningowe raz stały ciężar raz progresja w sumie więcej robiłem progresji . Jeżeli chodzi o okresy regeneracyjne to nie robiłem tzw lekkich treningów po prostu raz na 2 meichy robiłem przerwe 2 tygodniową . Średnio co miesiącc półtorej zmieniałeem trening nie tylko ćwiczenia ale także połaczenia grup robiłem np. klate ,barki+biceps +triceps, plecy + nogi różne . W każdym badź razie moj mizerne wyniki niee sa spowodowane złym treningiem bo troche sie tym interesowałem .Reszty parti nei chce mi sie rozpisywac bo ja nie czujee potrzeby żeby komuś udowadniac iż moje treningi były dobre ja to wiem . Zreszta treningi któree rozpisuwałem moim kolegom sprawdzały się a były pisane w oparciu o moje . Np. koles po 2 miesiacach ćwiczeeń wyciskał 30 kg wiecej na ławce i ogolnie bardzo poniosły sie jego osiagi siłowe jak i masowe. Inna sprawa ze brał kreaalkyn który mu odradzałem ze wzgledu na staż . Wkurza mnie tylko jak ktoś mi mówi że sie nei staram na siłowni nie majać pojecia o stanie rzeczy . Na siłowni daje z siebie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6258
jonasz przepraszam ile tej wody albo soku lałeś ? 450 ml czy więcej ?

-_-v

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3403
Wiesz co ja lałem różnie pij tak koło 0,5 litra a bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6258
a i jeszcze coś ta miarka co tam jest to ona ma 15 gram gram :)?

-_-v

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4500
w nowym xpandzie miarka ma 18,5 g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6258
te miarkę mam całą zapełnić ? czy tylko 15 gram ?

-_-v

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X-pand

Następny temat

SOJA ???

WHEY premium