Szacuny
1
Napisanych postów
247
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2315
Z czego poskładać maksymalnie najleszy cykl (cena bez ograniczeń)
Myślałem o 2x Xpand + CellPump +2x Nitrobolon??? Czy jest moze jeszcze jakies inne lepsze zestawienie suplementów (białko i weglowodany juz mam wiec ich tym przypadku nie wliczam)
Szacuny
38
Napisanych postów
4168
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
16830
Bez sensu. Poza tym po co Ci taki mega cykl z takim stażem? Nie obraź się, ale masz 180 cm wzrostu i ważysz 70 kg więc nie sądzę abyś potrzebował czegoś więcej poza dietą, masówką i ewentualnie zwykłą kreatyną.
Zmieniony przez - muzyk w dniu 2005-12-19 23:27:08
Szacuny
38
Napisanych postów
4168
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
16830
Bo stacki to matrixy zaawansowanych form kreatyny i prekursorów tlenku azotu. Sądząc po opisie przypuszczam że nie miał jeszcze cyklu kreatynowego. Ma więc zacząc od zaawansowanych mieszanek których możliwości prawdopodobnie nie będzie w pełni wykorzystac? Lepiej zacząc od czegoś słabszego odpowiedniego dla swojego poziomu zaawansowania pozostawiając sobie pole manewru na później.
Szacuny
67
Napisanych postów
10282
Wiek
40 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
52628
kreatyna to nie SAA
staki sa robione po to aby w jednym produkcie podac jak na tacy wiekszosc skladnikow pomocnych i wspołgrajacych ze soba na cykly, wzajemnie sie uzupelniaja dajac lepszy efekt
Skoro ktos ma siano warto inwestowac w stacki, jest tyle tego na rynku i technologia idzie tak do przodu że co chwila wychodza nowe produkty ktore pozostawiaja daleko w tyle zwykle formy kreatyny. Nie starczy życia żeby wszystkiego sprobować.skoro ma sie mozliwosci warto ładowć chajs w towar pierwszej klasy.