SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpan czy Cell Pump?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1624
Sporo o tym czytałem i nie wiem co wybrać Cell Pumpa, Dymatize Xpadn Xtreme Pump czy Nitrobolon II ? Opinie na necie są podzielone jednak z ciut większym wskazaniem na CP. A Wy co doradzicie? Lub jakiś inny ale dobry suplement, po którym są dobre efekty.
Chodzi mi o przyrost masy i siły, biorę gainera.

Prosiłbym o uzasadnienie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
jezeli chodzi o pelny cykl, to cp lub nitroII, jak o przed treningowca to xp, nitro II

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Właśnie j/w, do czego ma służyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1624
Cykl,. ale CP bierze sie rano i po treningu. Tylko czy codziennie rano czy w dni treningowe? Bo nitrobolon sie bierze az sie skonczy :D a mi glownie chodzi zeby w dni nietreningowe tez cos bylo. Chyba ze CP jest na tyle dobre, ze wystarczy przy 3 dniach w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
j/w zalezy czego potrzebujesz, czy tylko pompy i motywacji przed treningiem czy coś aby brać cały czas.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1624
Coś po czym beda efekty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
wrzuc ankiete dzialu najlepiej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
efekty nie do konca zaleza od tego jakie suple dobierzesz,bardziej od tego jak bedziesz dbal o odzywianie,dobry trenining i odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Dla jednego efektem będzie zwiększenie siły, dla drugiego zwiększenie masy, choć one oba idą w parze raczej, efekty zobaczysz po treningu i diecie, suple to tylko dodatek umilający trening i polepszający efekty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1624
No wiem wiem, pracuje caly czas nad dieta, cwiczenia takze staram sie robic dobrze. Chce tylko poprawic sylwetke bo wygladam tak sobie a ze mam troche sprzetu w domu to po co ma sie marnowac, wykorzystam go :) . Wiec co podsumowujac bardziej polecicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo

Następny temat

Cykl-jak dawkowac?

WHEY premium