SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND/mono/BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
a moge ten MCT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mozesz brać tylko zacznij od małych dawk, mogą być problemy z brzusiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
mct bym nie dawal jezeli to inny okres niz okolotreningowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
anubis84 chciałeś powiedzieć z kaloryferem :D:D
mam MCT GOLD 400ml TREC
mono - Hi Tec Creatine powder 500g
XPAND energized 480tab
BCAA anabolic bcaa 600tab.

I ztego cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Jak brać tą kreatynę jak nie ma miarki, moge łyżeczką od creatine powder z OLIMPA gdzie łyżeczka to 5g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
lyzeczka od herbaty z czubek to okolo 5g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
łyzeczka/miarka od olimpa ma 5ml a nie 5g, jak mi pani w aptece dawno temu zważyła to taka miarka ma coś koło 3g mono powder olimpa. Chyba że miarki zmienili




Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-12-18 12:17:52

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Drugi dzień biorę suple te . 1 dzień treningowi (XPAND i BCAA jeszcze nie doszedł) więc tylko mono rano 5g po treningu 5g i MCT 15ml przed i po. Dziwne uczucie podczas treningu i jakby pompa? Dzisiaj doszła reszta, DNT więc tylko 4Xpandy rano i 4XPANDY po południu wziąłem jakby brzuch miało rozsadzić :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Jutro plecy triceps czuję, że będzie moc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
I otóż tak, Dzisiaj trening plecy/triceps. 5gmono przed śniadaniem. 8BCAA 45minut przed treningiem, 8XPAND 30minut przed treningiem, 15ml MCT tuż przed treningiem. TRENING. po treningu: 5g mono, 8BCAA, 15ml MCT.
Pierwsze co zauważyłem to to, że nie ma tzw, "sapania" podczas ćwiczeń. Poprostu trening szedł jakby przyjemniej, więcej energi miałem. Plecy średnio poczułem róźnicę, ale triceps twardszy niż dotychczas i ćwiczyłem większym obciążeniem . I podczas treningu i po odbija mi się jakby "plackami ziemniaczanymi' xD.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm + ?(uzywalem wyszukiwarki)

Następny temat

kreatyna olimp 1250

WHEY premium