SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2113
Siemka, nie będę się rozpisywał i postaram się szybko przejść do rzeczy. Od roku chodzę na siłownie, gdzie na przemian ćwiczę masowo/siłowo [ektomorfik]. Z racji wcześniej wymienionej budowy wzrost 198cm strasznie mi przeszkadzał. Ale to było rok temu. Budowa ciała przez ten rok się znacznie poprawiła. Postanowiłem zmierzyć swój wzrost i... 193cm. Jestem z tego powodu zadowolony lecz zaczynam się obawiać. Czy jakieś skutki uboczne mogą pojawić się w związku z taką zmianą? Jeśli tak to jakie i jak nim zapobiegać, bo generalnie nawet do 190cm chciałbym dobić :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2113
"Jak można zjechać 5cm w dół" - Chociażby przez zmniejszenie wzrostu ze starości :) Tutaj mnie to na szczęście nie dotyczy, więc logicznie patrząc szukam innego powodu. Z resztą Ty zapewne lepiej wiesz ode mnie czy mój wzrost się zmienił :)

"i jeszcze mowisz ze chcesz dobic do 190. " - skoro jest jakaś przyczyna [a musi] to czemu miałbym tego nie wykorzystać? Każdy ma swój cel i akurat to nie powinno Cię zbytnio interesować.

"Jeszcze nigdy o takim czyms nie slyszalem podobnie epwnie jak 99 % uzytkownikow z tego forum ;) " - To że nie słyszałeś nie musi oznaczać, że takie zjawisko nie istnieje. Kopernik także twierdził że Ziemia krąży wokół słońca a przecież nikt wcześniej o tym nie słyszał. A skoro nie słyszałeś nic na ten temat, to po co się głupio odzywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
ale , że co ? Malejesz ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Skutki uboczne mogą być takie, że zmieni ci się budowa ciała na endo :)

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2113
Fluor158 na to wychodzi :D

Semirsocho o ile nie jest to fake i jazda z Twojej strony to info nie jest złe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9052 Napisanych postów 82734 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699769
brak słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Mierzysz się o tej samej porze?

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Nogi sobie ucinasz albo kregi wyjmujesz ;O
chory temat ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
a czy jest to możliwe, żeby w jakikolwiek sposób (choroba, chemia/leki, genetyka ...) człowiek zaczął się kurczyć, po tym jak przestał się już rozwijać, tzn. w dorosłym życiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Nie jestem zadnym specem ale wydaje sie to mi niemozliwe zeby cialo stale takie jak kosci bo tak to moge nazwac zeby sie kurczyly ...
Kregoslup na starosc mozliwe ale mam dziadka 79 lat i mu sie skurczyl o 0,5 cm moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
to ja z 178cm chce 168cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
a ja ze 193 --> 150 bo teraz taka moda ze wszyscy nizsi ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurz i wilgoć a zdrowie

Następny temat

Jakies dziwne syfy-przeziebienie

WHEY premium