SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdęty brzuch.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
Witam. Codziennie trenuje boks, duzo biegam, cwicze miesnie brzucha. Poziom tkanki tluszczowej to 14,95, a BMI 22.8 mimo to mam jakiś wypukly brzuch. Co mam robic by taki nie byl? Diete staram sie trzymac, nie jem "bomb kalorycznych", ew. jeden dzien w tygodniu pozwalam sobie zjesc pizze czy cos takiego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
http://oi46.tinypic.com/qobwb6.jpg dodaje zdjecie brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Pomierz sobie poziom fałdomierzem, mnie to nie wygląda na 14% i generalnie nie widzę wzdęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
zmierzyłem jeszcze inną metodą, co sie łapie nad kośćią biodrową to wyszło 17,7%. Po prostu chodzi mi o to ze miesnie mi widac dopiero po napięciu choć i tak słabo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Ten wynik jest chyba bardziej wiarygodny, tak że wiesz chyba co Ci "dolega" ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
więc wystarczy zrzucić tłuszczu tak? Podejrzewałem krzywizne kręgosłupa, ale nie pamietam jak się to nazywa, lecz sprawdzałem to miałem wątpliwosci :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ja tam nie widzę nic niepokojącego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1945
Przesadzasz. Jeśli Ci to przeszkadza to nie pij jak wielbłąd przy wodopoju tylko łyczkami często a mało to samo z żarciem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powiększona śledziona a trening.

Następny temat

wyniki krwi i moczu opinia lekarza pomocy.

WHEY premium