SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki krwi i moczu opinia lekarza pomocy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
tydzień temu tj 05.02 zaczeło mnie podbolewać z lewej strony nad łonej po lewej stronie. czasem ból przechodził jakby na leźdzwie. w piatek lekarz popukał mi nerki ale nic nie bolało dał mi skier. na mocz a ja se dokupiłem na morfologie. przez ten weekend czyli 09.02 i 10.02 czuje jakby ból się troche nasilił. czasem czuje jakby promieniował na leździwe. w moczu wyszły aotyny. napisane jest jeszcze: śluz liczne pasma i bakterie liczne. morfologia ok OB CRP ok. zaparc nie mam, wydalam normalnie, mocz oddaje czasem normalnie czaesm czesciej i nie szczypie mnie podczas oddawania moczu. teraz lekarz dał mi spasmoline rozkurczową i biore furagine i wit c ale nic to nie daje. pomocy. bede sie pisał po raz trzecie do lekarza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A co robiłeś dzień lub kilka dni przed tym jak zaczęło się boleć..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
w piatek tzn 01.02 popilem bo byla impreza, w sobote znajomi przyszli na poprawiny. w niedziele do pracy na popoludnie a w poniedzialek na rano z tego co pamietam o aczelo podbolewac tak wtorek sroda. W piatek na imprezie tak troche posiedzialem na murku jakies 20-30min. ale przeziebienie drog moczowych to raczej nie jest. mam w moczu azotyny ale lekarz powiedzia ze to nie to. jem furagine, wit c i zurawine ale nic nie prechodzi. na jutro ide na usg prywatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Najprawdopodobniej podczas libacji przyjmowałeś pozycję, której objawy odczuwasz teraz. Podczas picia byłeś znieczulony alko tak więc nic Cię nie bolało, teraz zaczęło i przejdzie. Nie tak dawno było dokładnie identyczny temat i tak właśnie to wyglądało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
nie no kurcze krzykacz bardzo chciabym w to wierzyc. a skad azotyny w moczu? boli mnie jakby od pachwiny potem nad lonem po lewej stronie i idzie do tylu ledzwie z lewej strony. Krzykacz boli mnie to juz 8 dzien wiec chyba nie bedzie przejsciowe. biore dwie tab od bolu i nic lekarz przepisal mi spasmoline rozkurczowa i tez nic. tak se pomyslalem czy to nie bedzie piasek w nerkach lub moczowodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
a miałeś już kiedykolwiek problemy z kamicą nerkową ? zarejestruj się do urologa, zrób USG nerki i zobaczysz czy coś wyjdzie (chociaż z tym jest straszna patologia i "różne" wyniki lubią im wychodzić)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
nie nie miałem nigdy problemu z nerkami. dzis mam usg. tylko jak tam juz nic nie wyjdzie to nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ten obszar może pobolewać nawet 2tyg.

Trudno on-line diagnozować tak więc pochodź po lekarzach porób kompleksowo badania i ewentualnie działaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
krzykacz dzis ja ide na usg ale słyszałem że usg nie pokaze jelit. chciałbym jakos wykluczyc ze to jelito grube. w sumie załatwiam się normalnie, nie ma sladu krwi kau jest jasny. co moze wskazywac na jelito grube???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Trudno wyjaśnić cokolwiek Tobie kiedy nie posiadasz nawet podstawowej wiedzy n/t własnej anatomii czy podstawowych badaniach diagnostycznych. Tak więc pozostawię tą męczarnię Twojemu lekarzowi prowadzącemu jeśli w ogóle z kimś takim konsultujesz te badania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Ostatnio tez tak mialem, dostalem te same lekarstwa (lecz ich nie wykupilem) itd Bol przeszedl sam po tygodniu, nie przemeczalem sie i oszczedzałem sie, no i juz nie boli ale gdy wlasnie juz przestawalo bolec to zalapalem sie na Stan Zapalny Jąder, lekarz mowil ze moze to tez byc przyczyna wczesniejszego bolu ktory przeszedl na jadra, napierdzielaja nieziemsko. Zycze Zdrowia !

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzdęty brzuch.

Następny temat

Wynik Rezonansu Magnetyczego Kololana

WHEY premium