SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdety brzuch ;( duzo jedzenia !!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Witam wszystkich!
Robie mase od 7 tygodni czyli od poczatku roku!! Przytylem w ciagu tego czasu 8kg waze 78 kg przy wzroscie 181. Jestem zadowlony z tego bo jest to dosc dobra masa! Ale mam jeden problem w pasie przybylo mi 6cm (jak mieze wieczorem) , chodzi wlasciwie o to ze nie jest to tkana tluszczowa tylko mowiac krotko wzdety brzuch!! Zaczolem jesc wiecej zeby nabarac masy jaem duzo - pieczywa,mleka,platkow sniadaniowych, ryzu odzywiam sie dobrze, ale nie mam specjalenie rozpisanej diety!! Mozecie mi cos poradzic?? Robie teraz ABS II koncze 1 pozimo ale kratki nie ma ;( no chyba ze brzuch wciagne?? moze to samo zniknie?? Prosze o wasze opinie!!!

Im trudniej
Tym łatwiej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Pomoze ktos ???

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
To zacznij zdrową dietę.
Może to jest tez wina słabych mięśni grzbietu?
Przyczyną wystającego brzuszka może byc przykurcz mięsnia prostego grzbietu w odcinku lędźwiowym, następuje wtedy rozluznienie grupy mięśni atagonistycznych czyli brzusznych i wtedy nici z kaloryfera :)
1

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Dzieki za rady napewno skorzystam!!

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Zaczolem jesc wiecej zeby nabarac masy jaem duzo - pieczywa,mleka,platkow sniadaniowych, ryzu odzywiam sie dobrze, ale nie mam specjalenie rozpisanej diety!!

to rozpisz prawidłowa diete...

bo przyczyna takiego brzucha moze byc to ze zbyt duzo energii którą dostarczasz organizmowi pochodzi z weglowodanów, i to by sie zgadzało bo własnie produkty, które wymieniasz posiadaja duze ilosci wegli... za mało energii dostarczasz z białek i tłuszczy i to moze dawac własnie taki efekt...

zdr.

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-02-22 17:42:58

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wynik MRI Rezonans Magnetyczny !

Następny temat

włosy łonowe

WHEY premium