SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszczuplić górę i rozbudować posladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Tylko trzeba pamietać, ze silikony się wymienia ;) wiec wole dbac o naturę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, ja jestem przeciwna silikonom generalnie, chyba, że jest defekt, który powoduje kompleksy, złe samopoczucie i zaniżoną samoocenę... niestety nikt nie będzie piękny i młody na zawsze i z pewnymi rzeczami trzeba się będzie pogodzić z czasem... ale warto dbać, żeby było to jak najpóźniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja tam mam liberalne podejscie- no i chyba w wiekszosci kobiety ktore sie decyduja na taki zabieg robia to z powodu kompleksow i zeby poczuc sie lepiej. Offtop wyszedl no ale sprowokowala nas kolezanka tymi zdjeciami
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja też uważam, że jeśli to ma pomóc w codzienności - nie na zasadzie fanaberii, ale naprawdę jakiegoś zniekształcenia to jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A dla mnie nawet jak ktoś ma fanaberie to jego prawo. Są na szczęście gusta i guściki- jednemu się będą podobać malutkie a innemu wielkie i napompowane :P :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Witam ponownie :) cały czas walczę choc mam lepsze i gorszę dni. Okazuje się, że mam tendencje do zatrzymywania wody w organizmie i mimo diety, sportu, suplementów ciężko cos z tym zrobic. Jednego dnia wyglądam swietnie by na drugi wyglądać zupełnie inaczej) Never giva up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Takie tam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Oraz takie tam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale akcje z trzymaniem wody to w sumie dość normalna rzecz - szczególnie u kobiet. Bardzo dużo czynników ma na to wpływ i niestety niektóre ciężko wyeliminować w dzisiejszym świecie który pędzi na złamanie karku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Najgorszym czynnikiem za pewne jest stres, którego jest ciezko uniknąć :) choć mnie idzie coraz lepiej. U mnie najgorzej jest przy nagłej zmianie pogody - szczególnie pierwsze dni upałów. Natychmiast ide rozmiar w gore. Dochodzą do tego tabletki antykoncepcyjne. Nic najlepszym lekarstwem była by milość:) człowiek od razu pięknieje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie masy ciała i kondycji

Następny temat

Śniadania białkowo tłuszczowe

WHEY premium