SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie płytki krwi. Od czego?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Karol.mm
Ok, a powiedzcie jeszcze jak was tu mam , co najlepiej dać na stawy? Zdania tez podzielone, a niechce mi się bawić w randke w ciemno. Strasznie bolą mnie łokcie od 2 tygodni. Możliwe, że się przysuszyly.


najpierw trzeba ustalić przyczynę później myśleć o leczeniu/rehab

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Nie trenuje przedramion.

Nigdy nie miałem problemu z łokciami, pierwszy raz biorę mastera, a czytałem że mocno podsusza stawy, więc pomyślałem że to może być to.


Zmieniony przez - Karol.mm w dniu 2022-10-25 20:29:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205651
Kiedyś też miałem problem z łokciami, zacząłem trenować przedramiona 2 ćwiczenia uginanie nadchwytem i podchwytem od tego czasu problemy z bólem łokci minęły.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Sprobuje.

A wracając jeszcze do tematyu lipidogramu. Nie chciałbym jeszcze schodzić z Mastera i NPP. Przeczytałem że Metanabol w dawkach 10ed poprawia znacząco lipidogram. Testował ktoś z was?


Przypomnę, że w grudniu chce wejść na sucha masę na 3 miesiace, obecnie lecę 500 test , 350 NPP i 350 master i chciałbym na masie tym zostać tylko zwiększyć dawki o jakieś 20 %, ale mam problem z cholesterolem który idzie mi w górę o 10 na tydzien. Mam takie opcje.


1. W grudniu na 3 miechy podnoszę dawki o 20 % i lecę jak jest. Na koniec lutego mój cholesterol wyniesie jakieś 400


2. Zostawiam tak jak jest i dodaje metanabol i liczę na jego zdolności zbijania cholesterolu


3. Wywalam mastera i w to miejsce daje boldenon, który nie rusza tak lipidów.


Która z tych opcji wybrać?






Zmieniony przez - Karol.mm w dniu 2022-10-26 16:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
Wszystkie opcje kiepskie
Najpierw sprawdź cały profil lipidowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Prosze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
Zredukować testa , wywalić mastera . Dieta dopięta . Suplementacja Monakolina K. Dodatkowo jak masz uwarunkowania genetyczne to ten hdl będzie ciężko podnieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
A co z libido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Bo po odstawieni mastera i zmniejszeniu teścia pewnie j**nie na glebę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10200
Nie sądzę. Ja przy mniejszej ilości teścia mam większą ochotę na seks. Estro ja tym samym poziomie. Prolaktyna też.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na trt do końca życia

Następny temat

Pomoc w odbloku PCT

WHEY premium