SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki Estradiol i niski Testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście na bombie zawsze podaje hcg co jakieś 8 10 tyg zależy colecialo według odczuć ale dawki zawsze minimum 2500 iu co 2-3 dni żeby ruszyć dobrze jaja przez 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście do każdej inj hcg daje armidex pół tab lub ćwierć dawka zależy od dawki teścia jaka leci


Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2017-09-21 10:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 286
Odkopie trochę temat... może komuś pomoże.
Od roku problemy... zanik libido, ciągłe zmęczenie, testo przy dolnej granicy, a czasem poniżej, prolaktyna ponad normę, estradiol ponad normę, TSH ponad normę.
Pierwszy lekarz stwierdził niedoczynność tarczycy, którą wyregulował, na resztę hormonów nie miał pomysłu.
Drugi kontynuował leczenie niedoczynności plus dostinex na prolaktynę - przez dwa miesiące poprawa na poziomie 30% w kwestii męczliwości, libido 10%, lekarz kazał czekać.
Przez przypadek trafiłem na ten temat, zastosowałem resweratrol 500mg/d plus piperyna (pieprz czarny) pół łyżeczki dla zwiększenie biodostępności wcześniejszego suplementu.
Po trzech dniach stosowania łączna poprawa na poziomie 70% w kwestii męczliwości, libido dobrze ponad 100% - dawno nie miałem takiego parcia.
Dziwne, że tak szybko podziałało. Dodam, że ostatnimi czasy nie zmieniałem żadnych leków, diety. itp.


Zmieniony przez - aj511 w dniu 2018-10-13 20:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8
Cześć,

Mój przyjaciel jest na pierwszym cyklu.
pierwsze 3 tygodnie 1x testosteron po 250
obecnie od 3 tygodni 2x testosteron po 250

3 tygodnie temu zrobił badania:
estradiol 255 pmol/l
testosteron >49 nmol/l

Wtedy zaczął przyjmować Symex 25mg 2 x w tygodniu (w dni kiedy brał testosteron)

teraz zrobił kolejne badanie po upływie 2 tygodni zażywania symexu
Prolaktyna 190uLU/ml
Estradiol 455 pmol/l
testosteron >52 nmol/l

Estradiol wzrósł, wnioskuje, że symex nie działa tak jak powinien? Czy może dawkowanie jest złe?
Co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
rerenesme
Cześć,

...
Co robić?


Założyć osobny temat z wypełnioną ankietą działu -> https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem przy odblokowaniu prosze o pomoc..

Następny temat

t3 i winstrol w tabletkach w jednym cyklu co sądzicie?

WHEY premium