SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki Estradiol i niski Testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Priviron miałeś z apteki samodebtales bo te apteki od dila to tam provironu niema taka prawda shering kreda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
Apteka to prawdziwa apteka .W aptece nie ma prawa być preparatu który nie ma tego co w skłądzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak miałeś z apteki i sam odebrałeś te provi. To może zakrutko brałeś i zamalom dawkę ja bym brał aż zaskoczy


Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2017-09-21 09:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
No właśnie sęk w tym że było ok mówią żę dziła już po 3 dniach na wynikach owszem działał ale na poczuciu i libido nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
dugii2
Noi widzisz.mi to samo robi clomid zabija libido już po paru dniach mogłeś se wzuasc jakiś boster teścia i by było super ja kupę lat na babie i teraz jestem miesiąc po ostatnim inj propa estro ładnie zbiłem przed libido mam super a leci tylko boster daa i cynk zintec i dużo magnezu zero deprechy czuję się fajnie wiadomo niema pompy super ale najważniejsze jest dla mnie lbido i samopoczucie


Robiles po cyklu badania hormonow (test,estradiol,prolaktyna,LH,FSH)? Podczas cyklu lecialo HCG?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
Ja nie miałem cyklu żadnego . Tylko clomid przez 12 m tak jak lekarz przepisał i kazał bo miało to przywrócić wysoki poziom produkcji ale nie zadziałało . Miałem prolkę i progesteron ponad normę ale prolkę zbiłem . Test był w połowie estro w widełkach . teraz jestem już 5 miesięcy na czysto . Zamierzam zrobić nowe badania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bilem hcg przed zejściem z cyklu leciało hcg prop i Ari do hcg dawałem ćwierć tab Ari. Libido super potym badanie acha z tydzień przed słońcem iem dalem też pół tab cabaseru cały czas libido super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lh FSH to wiadomo że są na 00 po ponad 3 l cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobię badania tak za 4-5 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I się zobaczy jak stoja hormony. Najważniejsze żeby było libido. Bo jakby uciekło to będę kombinował i może szybciej odpalę cykl dopuki jest libido będę of ta 4-5 tyg jeszcze zobaczy się ale zanim odpalę z ciekawości zrobię badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem przy odblokowaniu prosze o pomoc..

Następny temat

t3 i winstrol w tabletkach w jednym cyklu co sądzicie?

WHEY premium