SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysiadka z pociagu..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no ja niestety tak dobrze nie mam, ale ciesze sie twoim szczesciem.
moj post nie byl o tym, jak niektorzy maja prze*ebane, tylko o tym, ze towar nie sluzy tylko napompowaniu miesni, ma tez inne zastosowanie i zalety z tego plynace musza wchodzic w bilans zyskow i strat.

zdrowia i powodzenia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
mi sie wydaje , ze jest w tym duzo prawdy , sterydy anaboliczne dają bardzo dużo ale jest i ta druga strona , sam zrobilem sobie jeden cyklonik w ,ktorym dawki ocieraly sie o lecznicze a przekonalem sie , ze potrafia zblokowac mimo odbloku, wielu ludzia wydaje sie , ze maja wszystko zapiete na ostatni guzik bo ktos z dzialu dal gotowy schemat i musi byc ok, na cyklu jak i po nim moze byc zupelnie inaczej , zwlaszcza pierwszym gdzie wydaje nam sie , ze bedzie zaje biscie bo koledzy maja dobre efekty ,fajne samopoczucie itp kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje , dla tego fajnie by bylo gdyby o skutkach negatywnych mowilo sie tak samo jak pozytywnych , a jest masa ludzi ,ktora doswiadczyla tego na wlasnym ciele i moga cos ciekawego o tym powiedziec , ja swoj pierwszy cykl spominam tak , ze zrobilem chyba 3 kg czyli tyle ile robie przewaznie na kreatynie :P bo dawki byly minimalne, po cyklu zlapalem dobrego bloka i te 3 kg odeszly daleko :) a zostalo marne samopoczucie i libido :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
zrobilem dziecko i dopiero zabralem sie za cyklona.
tak wiec chlopak moj zrobiony totalnie na zdrowo i chowa sie rowniez zdrowo.

fajnie by bylo gdyby ktos jeszcze sie przylaczyl do dyskusji bo mysle ze temat dotyczy kazdego tylko wiele osob albo sobie z tego nie zdaje sprawy albo chowa glowe w piasek.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
ja wlasnie mam teraz dylemat i to konkret
juz zonaty i czas by sie zabrac za potomka ale strach jest
od 5lat aktywny z saa
mam zamiar do konca roku poleciec i zrobic dlozsza przerwe od soku i zabrac sie za potomka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
n oto moze cos o mnie
ja jak juz lece to tylko test i meta, na tym da sie duzo zrobic

wrzucanie kosmetykow wina bolda itd tylko komplikue zycie i odblok.

co do samych cyklow - fajnie tylko kto zarzucil teta to wie jakie zycie jest na tescie.
wszystko wychodzi, pewnosc siebie na 150% a odblok i po nim to strzep czlowieka
aspekt fizyczny to pikus - dzisiejsze suple to czasem juz sila koksow chodzi wlasine głownie o psyche

a ludzie?
co z was zostanie po rocznym cyklu? po 2 latach on ?
to juz takie obciazenie organizmu ze ciezko to ogarnac
tak czy siak bedziecie musieli wysiasc z tego pociagu - albo zdrowie nie pozwoli na dalsza kontynuacje przygody z saa albo zycie . saa to nie suple to dograne jedzenie, brak opuszczonych trenow itd


Do tego dochodzi ciagle podbijanie dawek wlaczanie kolejnych srodkow - tren insa itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5145
No nie wiem, to chyba zależy od organizmu. Ja na testo czuję się dobrze, po zejściu i odbloku może przez krótki czas jestem zamulony ale nie ma tragedii. Nie odczuwam tego tak strasznie. Jeśli chodzi o samopoczucie to jest spoko, z blokiem nie miałem nigdy problemów, nigdy nie czułem czegoś takiego jak blok w sensie ze nie chciał mi stanąć czy inne rzeczy tego typu...
Jedyny skutek uboczny to moja skłonność do gino, juz na pierwszym bardzo słabym cyklu (w sumie to mocnych cyklonów nie robię) testo e5d 200mg wyskoczyły małe guzki. Zawsze po cyklu i odbloku zmniejszają się aż są prawie nie wyczuwalne, natomiast jak znów przywalę to trochę się powiekszają ale potem znów znikają. Jedyny skutek uboczny. I może trochę podniesione ciśnienie, ale największe w życiu jakie miałem to 150 na 120, zazwyczaj jest to 130/90 gdy jestem on.
Mam też kumpli którzy lecą spore dawki (jeden zaczynał w wieku 16-17 lat, dziś ma te 22 i wygląda zdrowo, nie narzeka)
Wiadomo, skutki pewnie wyjdą po długim czasie, na starość. Ale skąd pewność że to akurat sterydy a nie wiek robi swoje?
Moim zdaniem koksowanie w optymalnych dawkach i robienie cyklów nie dłuższych niż te 12 tygodni z odpowiednimi przerwami pomiędzy pozwolą zachować fajną sylwetkę przy małych skutkach ubocznych które można jeszcze zmniejszyyć stosując odpowiednie witaminy, osłonki i kontrolując swój stan zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
sorry że zapytam o tego chłopaka z forum co zmarł, wiem to trochę nie wygodny temat ale mógłby mi ktoś coś więcej powiedzieć, wiek,itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
jest w podwieszonych VADIM, poszukaj ale nie jest powiedziane ze zmarl wlasnie od tego.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
czapajka nie rozumiesz.
Sterydy dzialaja posredni wyciagna wszystko.
Nerek nie odczujesz od razu (filtruja bardzo duzo bialka do tego czesc srodkow wydalaja nerki np nadmiar metki), watroba - odbudowuje sie ale komorki nie sa juz takie jak przed cyklem.
SCiegna czy stawy tez dostaja po dupie.
Serce sie powieksza
wymieniac dalej ?
Nie odczujesz tego tu zaraz za chwile ale odczujesz to - zobaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
a co do vadima to jednak wydaje mi sie ,ze saa sie przyczynilo znaczaco do zejscia z tego swiata,ale wolalbym juz nie rozmawiac o zmarlych chociasz zle nikt nie mowi

Moderator na emeryturze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL-- pytanko,rozpiska.

Następny temat

redukcja selly vs clen

WHEY premium