SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypełnij krótką ankietę - Kolejne próbki do rozdania!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50468
JEST

wykorzystam ją przy najbliżej okazji i podzielę się opinią

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
ja dostalem w piatek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
sixth zapisz sie to newslettera
https://www.sfd.pl/Bądź_na_bieżąco!_Zapisz_się_do_Newslettera_Activlab!-t516379.html

a napewno info o ewentualnym konkursie dostaniesz :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, przesyłeczka już u mnie jest. Elegancko zapakowane, plakacik ładny z dwoma paniami, bidonik i próbki. Dziękuje uprzejmie. Napewno wystawie opinie w swoim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 769
Do mnie też dotarło zaraz wystawie opinie, tak w ogóle to fajne plakaciki, jak tylko siłownia zostanie wyremontowana to od razu je zawieszę

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Wczoraj otrzymałem bidonik, dwa plakaciki i 8 próbek, mistrzowsko zapakowane
Dziekuje i pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A plakaty też macie 2 takie same?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Fenix: Wszyscy dostali to samo

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha Jeden sobie walne w pokoju na d kompem a drugi na nową boazeriową ściankę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 769
...a ja go oprawie w antyrame czy jak to się zwie i powieszę obok 2Paca i Che Guevary

No pain no gain

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czechy vs. Polska - Typujemy wynik i wygrywamy próbki Advocaat''a

Następny temat

Creashot...!!

WHEY premium